Flowers and Lovers: profesionali gėlių studija

Flowers and lovers yra gėlių parduotuvė, įrodžiusi vilniečiams, kad ne visada verta gėles pirkti iš artimiausios parduotuvės. Flowers and lovers yra klientų pasitikėjimą užsitikrinusi studija, kuri atsiranda daugelio mintyse, kai artėja tam tikra proga, kurios metu planuojama dovanoti gėlių. Profesionalios floristės ne tik sukurs nuostabias Jūsų sugalvotas kompozicijas, bet ir prireikus pasiūlys daugybę variantų, iš kurių bus sunku pasirinkti savo favoritą.

Kodėl verta rinktis Flowers and lovers?

Studija vykdo pardavimus ne tik savo fizinėje parduotuvėje, bet ir internete. Jų internetinėje svetainėje galima ieškoti įkvėpimo savo puokštei, pamatyti, kokio stiliaus puokštes kuria floristės ar užsisakyti jau sukomponuotas puokštes. Flowers and lovers galima įsigyti tokių puokščių, kurios dažnai matomos įvairiose nuotraukose, arba išsakyti savo pageidavimus ir floristės sukurs Jūsų unikalią įsivaizduojamą puokštę. Taip pat Flowers and lovers rūpinasi ne tik gėlių puokštės grožiu. Suprasdami, kad yra svarbu, kur laikoma gėlių puokštė, jie kuria bei parduoda įstabaus grožio vazas. Taip pat Flowers and lovers galima įsigyti ir rankų darbo žvakių, kurios įneš namams jaukumo.

Flowers and lovers gėlių mylėtojams siūlo puokščių prenumeratą. Taip yra sutaupoma laiko – susimokama vieną kartą, sutaupoma pinigų, nes prenumeratai netaikomas pristatymo mokestis, galima pasirinkti kaip dažnai bus pristatomos puokštės. Ir svarbiausia, kad kiekvieną kartą klientas gaus kitokią puokštę.

Kodėl gėlių komponavimą verta palikti floristėms?

Flowers and lovers floristės nuodugniai išsiaiškina, kokiai progai reikalinga puokštė, kokioje aplinkoje ji bus, ką norima puokšte perteikti, ir kuria geriausią įmanomą variantą. Jeigu puokštė skirta vestuvėms, ji bus kuriama taip, kad atskleistų jaunosios charakterį ir pagyvintų suknelę. Jeigu puokštė skirta pagražinti namų interjerą, ji bus kuriama pagal interjero spalvas bei nuotaiką, kad gerai derėtų jūsų mylimose erdvėse.

Norite išmokti patys komponuoti puokštes?

Flowers and lovers siūlo puokščių dirbtuves, kurių metu įgaunama gėlių komponavimo principų pagrindų. Dirbtuvių metu dalyviai gauna informacijos apie tam tikrų gėlių ypatybes, jų derėjimą tarpusavyje, jiems pasakojama apie floristo profesiją ir tai, ką reikia žinoti dirbant tokį darbą. Dirbtuvių metu ne tik kuriamos puokštės, bet ir mokomasi jas gražiai įpakuoti. Kad ir atrodo, jog gėlių puokščių komponavimas yra viena kūryba, taip nėra, norint sukurti kokybišką puokštę reikia žinoti tam tikrus balanso, ritmo bei harmonijos principus.

 

Back To Top