Kokį butą rinktis Vilniuje – įrengtą pilnai ar tik su daline apdaila?

Kokį butą rinktis Vilniuje – įrengtą pilnai ar tik su daline apdaila?

Pradedant galvoti apie nuosavą būstą, dažnai susimąstome, kokio jo norėtume. Vieniems reikia būtent tokio, kad jie laisvai galėtų susikurti tokį interjerą, koks būtų patrauklus tik jiems. Kiti tokio darbo nenori ir jiems gerai taip, kaip yra įrengtas jau nusipirktas butas. Todėl šiame straipsnyje pateiksime po kelis argumentus, kodėl verta rinktis jau įrengtą ar visgi geriau rinktis butą, kuris turi dalinę apdailą.

Butas, kuris yra pilnai įrengtas

Parduodami butai Vilniuje yra labai skirtingi, todėl galima rinktis iš nemažai variantų. Tačiau vienas populiariausių pasirinkimų yra jau pilnai įrengtas. Perkant tokį būstą nemažai nusimetate darbo, nes praktiškai apie nieką nereikia galvoti. Jame dažniausiai būna sumontuota visa buitinė technika, yra visi reikiami baldai. Todėl jį nusipirkus, galima iš karto apsigyventi pilnavertiškai. Toks variantas tinka ir tiems, kurie nemėgsta galvoti apie interjerą arba tiesiog apie tai nieko neišmano. Tad tokiu variantu nereikia vaikščioti po parduotuves, rinkis lovų, sofų, tapetų, galvoti apie sienų spalvas, kaip įrengti apšvietimą ir kitas svarbias detales. Aišku, viskam yra išeitis. Tokiam variantui irgi. Jeigu tokių darbų nemėgstate, bet butą pasirinkote tuščią, tuomet galima samdytis įvairius specialistus, kurie kuria interjerą. Nors tokios paslaugos kainuoja nemažai, tačiau bus galima nedaryti tokių darbų, kurie yra ne prie širdies. Tačiau verta žinoti ir tai, kad tokie butai kainuoja tikrai nemažai, tad išlaidos bus nemažos. O jeigu butas Vilniuje bus perkamas su paskola, įsipareigojimai bus prisiimti ilgam ir nustatytą sumą turėsite išleisti kas mėnesį.

Butas, kuris yra su daline apdaila

Tokia butų kategorija yra taip pat nemaža. Ją renkasi irgi didesnė žmonių grupė. Didžiausi jos privalumai tokie, kad parduodamas butas yra visiškai tuščias, tad viską reikės įsirenginėti patiems pradedant nuo lubų ir baigiant grindimis. Jūs patys galėsite projektuotis visą vidinį interjerą, kurtis įvairias erdves ir panašiai. Jeigu tokie darbai patinka, tad toks buto variantas yra pats tinkamiausias. Aišku, tokie parduodami butai Vilniuje turi ir tam tikrų minusų. Pirmiausia tai, kad įsigijus jį, turite turėti kur gyventi, nes tokios sąlygos nėra sudarytos gyventi iš karto. Be to, reikia turėti papildomų pinigų, kurie bus skirti remonto darbams.

Kuris variantas geresnis?

Pasakyti, kuris variantas yra geresnis sunku, nes jie abu turi daug pliusų. Kiekvienas pirkėjas turėtų rinktis pagal savo poreikius, atsižvelgdamas į:

  • Kaip greitai nori persikelti į naujai nusipirktą butą;
  • Kokią kainą yra pasiryžęs už jį sumokėti;
  • Kokio interjero tikisi ar visiškai tai nėra svarbu.

 

 

 

Back To Top