Kovos menai, kuriuos turite išmėginti

Kovos menai, kuriuos turite išmėginti

Puikus fizinis pasirengimas padeda žmonėms ne tik būti savimi labiau pasitikintiems, bet ir apsiginti, kai kyla pavojus. Todėl kovos menus vis daugiau žmonių nori ne tik išmėginti, bet ir įtraukti į prastą gyvenimo rutiną. Kovos menai padeda ne tik fiziškai sustiprėti, bet ir pakeisti gyvenimą. Tad visi, kurie jaučiasi silpni ar nori tiesiog į gyvenimą įtraukti naują užsiėmimą, turėtų išmėginti kovos menus. Pateikiame sąrašą kovos menų, kuriuos galite išmėginti.

Pankrationas

Nepaisant to, jog apie pankrationą lietuvių kalba rečiau, nei apie kitus kovos menus, reikia pripažinti, kad atsiranda vis daugiau šios kovų menų srities gerbėjų. Pankrationas yra ne tik labai įdomūs kovos menai, bet ir puikiai paruošiantys savigynai.

Muay Thai

Nors Muay Thai pavadinimas mums atrodo neįprastas, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad jis jau prigijo tarp mūsų tautiečių. Šia kovos menų sritimi domisi vis daugiau žmonių ir tikrai ne be reikalo. Jie ne tik įdomūs, bet ir suteikiantys galimybę į kovos menus žiūrėti šiek tiek kitaip.

Dziudo

Dar vienas kovos menų sritis – dziudo. Lietuvoje šios kovos menų srities gerbėjų atsiranda vis daugiau, kaip ir turnyrų. Tad jei esate konkurencingas, tai puikus pasirinkimas jums.

Imtynės

Kaip manote, gal jus sužavės imtynės? Tai puikus pasirinkimas visiems, kurie nori išmėginti kažką naujo ir neįprasto. Imtynes malonu ne tik stebėti, bet ir dalyvauti šiame procese. Visi, kurie dar nebandė imtynių, turėtų išmėginti ir mėgautis stiprėjančiu kūnu ir naujai įgyta jėga.

Karatė

Karatė yra lietuvių pamėgtas sportas ir jau labai seniai. Karatė ne tik sustiprina žmogaus kūną, bet ir suteikia galimybę įsigilinti į šį kovos meną, turintį įdomią istoriją. Kadangi karatė renkasi daug lietuvių, galite neabejoti, kad atrasite bendraminčių, kurie taip pat mėgsta šią kovos sritį.

Siūlome sužinoti daugiau apie kovos menus ir nuspręsti, kurie iš jų jums tiks idealiausiai. Daugiau informacijos bei naudingus patarimus rasite čia: Pankration.lt. Apsilankykite ir sužinokite daugiau apie kovos menus.

Back To Top