Kvepalai pagal lytis. Ar tai yra logiškas skirstymas?

Renkantis kvepalus labai dažnai vienas esminių aspektų, kuris yra vertinamas – lytiškumas. Galima rasti tokius aromatus, kurie yra skirti vyrams ir tuo pačiu tokius, kurie dažniausiai priskiriami moterims, ar yra skirtumas ir apskritai, kodėl toks kategorizavimas egzistuoja? Atsakyti yra sunku, tačiau daugiausia dėmesio galima skirti reklamai, kuri šiuo metu yra karalius, kuris bando kuo labiau padidinti pardavimus.

Moterys renkasi vienus kvapus, o vyrai – kitus

AmourD’evil prekybos vietoje galite rasti labai daug aromatų, kurie dažniausiai klasifikuojami pagal tai, kokiai lyčiai jie yra skirti. Štai vyrams siūlomas opcijas galite rasti čia: https://amourdevil.com/kategorija/kvepalai-vyrams/.

Klausimas, ar tikrai toks klasifikavimas yra tikslus? Specialistai pastebi, kad dažniausiai kvepalai pagal lytį yra skirstomi dėl to, kad vieni aromatai paprasčiausiai labiau patinka moterims, o kiti – vyrams.

Štai dažniausiai gėlių aromatus renkasi moterys. Žinoma, tai nereiškia, kad vyrai negali jų rinktis. Tikrai gali, tačiau dažniausiai poreikis yra kur kas mažesnis, tad natūralu, kad pasiūla taip pat yra ne tokia didelė. Lygiai taip pat kaip ir moterims labiausiai patinka indiški kvapai.

Vyrai tuo tarpu dažniausiai renkasi kiek neutralesnius. Tokius, kurie taip pat gali būti saldūs, tačiau galbūt ne tokie traukiantys akis ir kiek gaivesni.

Renkasi ir pagal dizainą

Kitas svarbus aspektas yra buteliuko dizainas. Kai kuriems jie yra labai svarbus, o kiti tam visiškai neskiria jokio dėmesio. Jiems svarbiausia yra kvapas ir jis gali būti pateiktas net ir stiklainiuke. Visgi, taip pat dažniausiai pastebima, kad dizaino pateikimui dažniausiai daugiau dėmesio skiria moterys. Vėlgi, nesinori absoliutinti, tačiau tai yra faktas, kuris pateiktas po daugelio metų pardavimų. Dėl to dažniausiai klasifikuojant kvepalus moterims yra siūlomi tokie, kurie galbūt pateikti vizualiai patrauklesniame įpakavime.

Svarbiausia, kad patiktų Jums

Kad ir kokios yra tendencijos bei rekomendacijos, kad ir kokios mados, svarbiausia, kad kvepalai patiktų Jums. Taigi, juos renkantis tikrai nereikia labai griežtai laikytis lytiškumo aspekto. Jis tik gali padėti Jums susiaurinti paieškas. Tačiau jeigu Jums labiausiai patinka tradiciniai vyriški kvapai, nors esate moteris, tokiu atveju ir apžiūrėkite katalogus, kurie yra skirti vyriškai lyčiai.

 

Back To Top