Labiausiai pribloškiančių fejerverkų šou visame pasaulyje

Išnaršėme visą pasaulį, kad pateiktume jums išsamų labiausiai pribloškiančių fejerverkų iš viso pasaulio sąrašą. Nuo Naujųjų metų išvakarių Sidnėjuje iki Nepriklausomybės dienos švenčių Vašingtone – mes jums viską paaiškinome. Taigi, prisisekite diržus ir pasiruoškite kvapą gniaužiančiai kelionei po pirotechnikos pasaulį.

Sidnėjus, Australija – Naujųjų metų išvakarės

Naujųjų metų išvakarių fejerverkai Sidnėjuje garsėja kaip vienas įspūdingiausių pasaulyje. Šou vyksta žymiojo Uosto tilto ir Operos teatro fone ir kasmet pritraukia daugiau nei milijoną lankytojų. Spektaklis trunka apie 12 minučių, o jame dalyvauja daugiau kaip 100 000 atskirų fejerverkų.

Vašingtonas, JAV – Nepriklausomybės diena

Liepos ketvirtoji – svarbi diena Jungtinėse Valstijose, o fejerverkų šou Vašingtone yra vienas įspūdingiausių. Šou vyksta Nacionalinėje alėjoje, o jame dalyvauja daugiau kaip 15 000 fejerverkų. Spektaklis sinchronizuojamas su muzika ir trunka apie 17 minučių.

Monrealis, Kanada – Tarptautinis fejerverkų konkursas

Tarptautinis fejerverkų konkursas Monrealyje – tai mėnesį trunkantis renginys, kuriame demonstruoja geriausios pasaulio pirotechnikos kompanijos. Konkursas vyksta visą vasarą šeštadieniais, o jo kulminacija – didysis finalinis šou. Kiekvienas pasirodymas trunka apie 30 minučių ir pasižymi unikalia tema.

Valensija, Ispanija – Las Fallas festivalis

Valensijoje vykstantis Las Fallas festivalis – tai pavasario šventė, garsėjanti įmantriais plūdurais ir skulptūromis. Festivalio kulminacija – įspūdingas fejerverkų šou, kuris vyksta paskutinį festivalio vakarą. Šou metu rodomi daugiau kaip 4 000 fejerverkų, o šou trunka apie 20 minučių.

Dubajus, JAE – Naujųjų metų išvakarės

Dubajus garsėja ekstravagantiškais šou, o Naujųjų metų vakaro fejerverkai – ne išimtis. Šou vyksta prie žymiosios „Burj Khalifa”, o jame dalyvauja daugiau nei 500 000 atskirų fejerverkų. Spektaklis trunka apie 6 minutes ir yra sinchronizuotas su muzika.

Bastilijos paėmimo diena – Nacionalinė Prancūzijos diena

Nacionalinė Prancūzijos diena, kuri švenčiama fejerverkų šou Paryžiuje. Šou vyksta prie Eifelio bokšto ir jame dalyvauja daugiau kaip 10 000 fejerverkų. Spektaklis sinchronizuojamas su muzika ir trunka apie 35 minutes.

Išvados

Štai jums ir išsamus įspūdingiausių fejerverkų visame pasaulyje sąrašas. Nesvarbu, ar ieškote Naujųjų metų išvakarių, ar pavasario šventės, kiekvienas ras sau tinkamą reginį. Kodėl gi neįtraukus vieno iš šių renginių į savo renginių sąrašą ir nepatyrus magijos patiems? Ieškantiems kokybiškų fejerverkų savo šventei – apsilankykite Superfejerverkai.lt parduotuvėje kurioje rasite platų pasirinkimą pirotechnikos gaminių.

 

Back To Top