Parafino vaško pliusai

Parafino vaško naudojimo privalumai

Parafino vaškas turi keletą galimų terapinių panaudojimo būdų. Kai kuriuose salonuose ir SPA centruose jis naudojamas kaip odą minkštinanti priemonė arba skausmui malšinti, kai skauda sąnarius ir raumenis.

Du pagrindiniai parafino vaško privalumai yra jo drėkinamosios arba odą minkštinančios savybės ir jo naudojimas šilumos terapijoje.

Drėkinimas

SPA centrai ir salonai parafino vašką dažnai naudoja odą minkštinančioms procedūroms, kad sudrėkintų rankas, pėdas ir odeles. Parafinas yra okliuzinė drėkinamoji priemonė, tai reiškia, kad jis sudaro fizinį barjerą ant odos, neleidžiantį prarasti vandens. Dėl to žmogaus oda gali tapti elastinga ir švelni.

Tokios okliuzinės medžiagos, kaip parafino vaškas, taip pat gali padėti palengvinti sausos odos, pavyzdžiui, atopinio dermatito, simptomus. Tačiau dėl okliuzinių drėkinamųjų priemonių oda gali būti riebi. Dėl storo odos barjero taip pat gali užsikimšti poros ir atsirasti spuogų.

Šilumos terapija

Asmuo gali naudoti parafino vašką kaip šilumos terapijos formą rankoms arba pėdoms.

Norėdamas jį naudoti šilumos terapijai, žmogus gali ištirpinti vašką, išbandyti jo temperatūrą ir panardinti į jį rankas ar pėdas. Tai gali padėti palengvinti sustingusius raumenis ir sąnarius, nes pagerėja kraujotaka ir padidėja kraujo pritekėjimas į šią sritį.

Įvairiomis artrito formomis sergantys žmonės gali pastebėti, kad ši šilumos terapijos forma padeda sumažinti skausmą, sustingimą ir patinimą, taip pat padeda pagerinti judrumą ir lankstumą.

Kaip naudoti parafino vašką

Salonuose ir SPA centruose gali būti siūlomos parafino vaško procedūros, tačiau žmonės taip pat gali naudoti šią procedūrą namuose jei turite parafino vonelę šiai procedūrai.

Tikėtina, kad procedūros namuose ir SPA centre yra labai panašios. Naudodamas vašką namuose, žmogus turėtų būti atsargus kaitindamas vašką ir laikytis visų ant rinkinio pateiktų nurodymų.

Norėdamas atlikti parafino vaško procedūrą namuose, asmuo turėtų laikytis šių veiksmų:

  • Nusiplaukite rankas su muilu ir vandeniu.
  • Rankas patepkite losjonu arba drėkinamuoju kremu.
  • Patikrinkite vaško temperatūrą atsargiai panardindami piršto galiuką.
  • Išskėskite pirštus ir panardinkite ranką į vašką. Kai vaškas pasidengia, nuimkite.
  • Pakartokite šį veiksmą, panardindami ir nusausindami ranką maždaug 6-8 kartus.
  • Nedelsdami uždenkite ranką rankšluosčiu arba plastikiniu maišeliu. Palaikykite uždengtą 15-20 minučių.
  • Nuimkite rankšluostį.
  • Atsargiai nulupkite atvėsusį vašką nuo rankos.
  • Pakartokite veiksmus su kita ranka.

Parafino vaškas naudojamas pavyzdžiui, kaip tepalų standiklis arba priešuždegiminis odos kremas.

Žmonės dažnai jį naudoja artrito simptomams palengvinti, o kai kuriuose SPA centruose jis naudojamas kaip gydomoji priemonė.

Parafino vaškas taip pat yra mineralinė alyva ir daugelio odos kremų, losjonų ir gelių sudedamoji dalis.

 

Back To Top