Patarimai, kurie padės išsirinkti trintuvą

 Namų apyvokos daiktų yra labai daug, todėl namuose jų turime ganėtinai nemažai. Daugelį jų turime dėl patogumo, kad maisto gaminimas būtų žymiai lengvesnis. Kai kurie tokie prietaisai yra naudojami dažniau, kai kurie rečiau, tačiau kuo daugiau jų turėsime, tuo kasdienė buitis bus žymiai patogesnė. Tikriausiai daugelis turi trintuvus, jų paskirtis gali būti įvairi, todėl daugelis be jų savo virtuvės įsivaizduoti negali. Tad jeigu ir jūs šiuo metu esate tokio prietaiso paieškose, šis straipsnis bus būtent jums, nes pateiksime kelis naudingus patarimus, kurie leis išsirinkti patį geriausią variantą.

Įvairus pritaikymas

Tikriausia renkantis bet kokį prietaisą, pirmiausia pagalvosite apie tokius dalykus, kuriuos galėsite su juo atlikti. Kaip ir minėjome šiek tiek anksčiau, trintuvas gali turėti net kelias funkcijas, tad vienu prietaisu galėsite atlikti net kelis darbus. Dar dėmesį galite kreipti į tokius, kurie galės:

  • Išplakti įvairias skystesnes tešlas, kurios turi būti skystos, kaip pavyzdys gali būti blynų tešla.
  • Sutrinti tiek šaltas, tiek šiltas sriubas. Jos šiuo metu yra labai populiarios, todėl natūralu, kad namuose jas pasigaminti būtų patogu ir lengva.
  • Smulkintuvas, kuris galėtų sutrinti kietus maisto produktus, tokius kaip riešutai.
  • Įvairių tyrelių gaminimas, jos gali būti gaminamos iš vaisių ar daržovių. Toks maistas tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, norintiems sveikai pradėti dieną ir tai gali būti puikūs pusryčiai.

Trintuvų rūšys

Trintuvai yra skirtingų rūšių, tad juos renkantis irgi atkreipkite dėmesį, kuris gali būti patogiausias:

  • Jis išsiskiria tuo, kad tokios rūšies trintuvas neturi specialaus indo, kuriame būtų galima smulkinti ar trinti, tad jį galite naudoti jau gaminamuose induose. Jis užima mažiau vietos, yra lengvas, todėl visas smulkinimas bus paprastas.
  • Kokteilinė – trintuvė. Toks prietaisas turi specialų indą, kuriame atlieka visą darbą. Tad norint susmulkinti ar paruošti tam tikrą masę, viską reikės pilti į jį.

Funkcijos

Tai dar vienas svarbus dalykas, į ką reikia atkreipti dėmesį. Jeigu su juo norėsite atlikti nemažai darbų, kurie susiję su maisto gaminimu, tuomet labai patogu, kai toks trintuvas turi net kelias funkcijas. Viena iš svarbiausių funkcijų yra greičio reguliavimas. Tam tikri maisto produktai gali būti smulkinami pamažu, todėl iš karto reikalingas mažesnis greitis, o vėliau greitesnis. Arba yra puiku, kai galima nustatyti pulsuojantį greitį, tokia funkcija yra labai patogi, jeigu reikia susmulkinti riešutus, jis palengva, pulsuojančiomis apsukomis sumals riešutus iki reikiamos tekstūros.

 

Back To Top