Pigesnė idėja Jūsų žiemos sodui – polikarbonato plokštė

Anksčiau ar vėliau, visi, gyvenantys miesto šurmulyje, pasiilgsta tylos ir ramybės, kurią galima atrasti gamtoje. Jausmas, kurį sukelia gamta, yra puikus atsakymas stresui ir įtampai, kurį miesto gyventojai patiria kiekvieną dieną. Tačiau ne visiems pavyksta rasti laiko ir galimybių, kad galėtų pasiekti gamtos komfortą. Tokiais atvejais, žmonės ieško išeičių savo namuose. Kai kurie namuose augina augalus vazonėliuose, kiti savo kieme prižiūri daržą. Yra ir dar viena išeitis, siekiantiems didesnio efekto ir grožio savo namuose – žiemos sodas.

Sparčiai populiarėjantys žiemos sodai yra puikus atsakymams tiems, kurie nori turėti gražų atotrūkį nuo miesto ir buities savo namų ir kiemo komforte, net ir šalčiausiais metų sezonais. Bet kyla klausimas: nuo ko pradėti?

Kaip atrodo žiemos sodas?

Tiems, kurie su žiemos sodais neturi jokios patirties, dažnai išsigąsta, nes įsivaizduoja, kad kieme arba namuose reikės statyti didžiausius šiltnamius su augalais, aukštesniais už juos. Iš tikrųjų, žiemos sodui pakanka visai nedaug vietos. Jo paskirtis yra suteikti gamtos ir ramybės jausmą, o tam pakanka nedidelio kambario arba kelių kvadratinių metrų priestato. Tada kyla papildomas klausimas: kokių medžiagų reikia žiemos sodui?

Iš ko statomas žiemos sodas?

Kaip ir minėta, Jūsų ramybės oazę galima padaryti iš papildomo kambario arba galima transformuoti praeinamąją erdvę, šitaip suteikiant jai naujos gyvybės. Svarbiausia yra tinkamai atsirinkti medžiagas, iš kurių įgyvendinsite savo projektą.

Pats svarbiausias dalykas yra šviesą praleidžianti ir šilumą sulaikanti medžiaga, kuri suteiks Jūsų augalams tobulas sąlygas augti. Pirma šovusi mintis daugeliui būna stiklas, tačiau jis yra brangus, sunkiau apdorojamas ir daugiau priežiūros reikalaujantis pasirinkimas. Bet https://e-heliopolis.lt, pramonės ir statybų ekspertai, turi dar vieną rekomendaciją, ieškantiems pigesnio ir paprastesnio varianto, nepaaukojant kokybės – polikarbonato plokštė.

Kas yra polikarbonato plokštė ir kuo ji ypatinga?

Polikarbonato plokštė yra statybose ir įvairiuose projektuose naudojama medžiaga. Ji yra pralaidi šviesai, o tai reiškia, kad ji šviesą praleidžią beveik taip pat gerai, kaip ir stiklas. Ji taip pat yra atspari smūgiams ir turi apsaugą nuo nusidėvėjimo, dėl ko ji yra puikus pasirinkimas šiltnamiams ir žiemos sodams. Papildomai, ji yra lengviau apdorojama nei stiklas ir tai palengvina projekto eigą.

Jeigu norite savo gamtos kampelį susikurti palankesnėmis kainomis, tai polikarbonato plokštė yra Jūsų atsakymas. Su šia medžiaga, jūs išgausite nuostabius rezultatus, sutaupydami pinigų, laiko ir vargo.

Back To Top