Prezervatyvai „Durex”: kaip išsirinkti tinkamus?

Visi žmonės yra skirtingi, todėl renkamės skirtingus drabužius ir avalynę. Taip pat yra ir su meilės žaidimais. Vieniems patinka vienos pozos, kitiems kitokios. Todėl ir prezervatyvai „Durex“ skirtingiems žmonėms patiks vis kitokie. Lietuvoje šis gamintojas yra pats žinomiausias, o savo klientams siūlo labai platų prezervatyvų pasirinkimą.

Kokių prezervatyvų gali būti?

Prezervatyvų galite rasti labai įvairių, jie gaminami įvairiems skoniams ir įvairių pomėgių mėgėjams. Todėl prieš įsigyjant prezervatyvus, reikėtų pagalvoti, kokių ieškote, kas Jums svarbiausia sekso metu. Nes prezervatyvai skiriasi ne tik savo dydžiu ir forma.

  • Itin ploni. Pastaruoju metu labai populiarūs itin ploni prezervatyvai, kurie užtikrina jautresnius pojūčius sekso metu. Tai gali būti „Durex Ultra Thin“ arba „Durex Elite“ prezervatyvai, kurie yra plonesni nei įprasti.
  • Nelygūs. Prezervatyvai gali užtikrinti papildomą malonumą moteriai. Pavyzdžiui, prezervatyvai „Durex“ su grioveliais arba gumbeliais ne tik papildomai stimuliuoja partnerę, bet ir yra sutepti geliu, kuris šildo, šaldo ir suteikia papildomų pojūčių.
  • Atitolinantys ejakuliaciją. Jeigu baiminatės dėl per greitos pabaigos, rinkitės tokius prezervatyvus, kurie atitolina ejakuliaciją. Tai gali būti „Durex Mutual Pleasure“ arba „Durex Mutual Climax“, kurie sukurti ilgesniems meilės žaidimams.
  • Su skoniais. Tiems, kurie nori naujų patirčių miegamajame, gali patikti ir prezervatyvai su skoniais. Daug metų tai yra vieni populiariausių „Durex“ prezervatyvų. Šiandien galima rinktis braškių, bananų ar apelsinų skonius.

Kaip pasirinkti tinkamus?

Jeigu norite, kad sekso metu jaustumėte didžiausią malonumą, svarbu pasirinkti ne tik tinkamas pozas, bet ir Jums labiausiai tinkančius prezervatyvus. Nepamirškite, kad tinkamo dydžio prezervatyvas geriausiai užtikrina ne tik saugų, bet ir malonų seksą. Pasirinkus netinkamą dydį, rizikuojate, kad prezervatyvas suplyš akto metu. Todėl visuomet skirkite dėmesio pakuotės ženklinimui, kurioje nurodyta, kokio dydžio varpai prezervatyvai yra tinkami. Taip pat gali nutikti jeigu netinkamai uždėsite prezervatyvą, nepaliksite vietos spermos ištekėjimas. Būkite dėmesingi šiam momentui ir neskubėkite.

Kur pirkti?

Visi puikiai žino, kad prezervatyvai „Durex“ parduodami prekybos centru parduotuvėse, taip pat degalinėse, vaistinėse ir kitose prekybos vietose. Tačiau ne visiems tai yra patogiausias būdas apsipirkti. Pirmiausia todėl, kad dažnai tokiose vietose pasirinkimas yra labai ribotas. Be to, ne kiekvienas drįsta skirti daugiau laiko tokiam pirkiniui, kai kasos eilėje stovi kiti žmonės. Tad puikus pasirinkimas yra pirkti internetu, kur galite apsipirkti patogiai ir skiriant tiek laiko produktų apžiūrai, kiek norisi.

 

Back To Top