Priežastys, kodėl neverta montuoti padangų patiems

padangu montavimas

Artėjant naujam sezonui vairuotojai suklusta – laikas keisti padangas. Nors daugeliui iš pažiūros gali pasirodyti, jog padangų keitimas yra greitas ir lengvas darbas, taip tikrai nėra. Padangas montuoti ne tik sudėtinga, bet ir užima daug laiko. Todėl visada geriausia darbą atiduoti profesionalams. Deja, bet montuojant savarankiškai ne tik sugaišite daugiau laiko, bet ir rizikuojate, jog ratas tiesiog nuriedės nuo kelio viduryje kelionės. Na, o tai būtų tikra tragedija. Jeigu šių priežasčių jums neužtenka, štai, dar viena – padangų montavimas nekainuoja brangiai. Tai dar viena priežastis, kodėl turėtumėte kreiptis į profesionalą, o ne bandyti šį darbą atlikti savarankiškai. Jeigu norite, jog padangos būtų pakeisto saugiai, nedarykite to patys.

Kiek kainuoja padangų montavimas?

Padangų montavimo kaina priklauso nuo to, kokią transporto priemonę vairuojate ir kokį autoservisą pasirinkote. Padangų montavimas dažniausiai kainuoja apie 50 eurų. Tiksli kaina priklauso nuo pasirinktos transporto priemonės. Atkreipkite dėmesį į tai, jog kartais gali reikėti mokėti brangiau dėl aplinkybių. Pavyzdžiui, jeigu padangą reikės skubiai pakeisti viduryje kelionės, tuomet jums bus reikalinga skubi pagalba kelyje. Neretai tokiais atvejais padangų montavimas gali būti brangesnis, kadangi turėsite padengti ir meistro kelionės išlaidas.

Kaip išvengti padangų montavimo?

Padangų montavimas nėra lengvas darbas, todėl visuomet reikėtų jį perduoti meistrams. Na, o jeigu esate taupūs ir nenorite kas pusę metų mokėti už padangų montavimą, tuomet siūlome rinktis universalias padangas. Tiesa, jas taip pat reikės kada nors keisti, tačiau toli gražu ne kas pusę metų. Jų dėka galėsite sėkmingai keliauti ir negalvoti apie besikeičiančius orus ir sezonus. Tai vienintelis būdas, kaip išvengti dažno montavimo. Kai kurie mano, jog dar vienas būdas yra nekeisti padangų ir važinėti su žieminėmis tiek žiemos, tiek vasaros metu. Visgi tai ne tik rizikinga, bet ir nelogiška. Vasaros metu žiemines padangas greitai sudėvėsite, todėl vargu, ar tai padės jums ilgai nukelti montavimo darbus.

Back To Top