Skolų pirkimas – legalu?

Nepavykus susigrąžinti skolos, kai kurie nemato kito pasirinkimo, kaip tik parduoti turimą skolą ir susigrąžinti bent dalį sumos, kuri buvo paskolinta. Tačiau kai kurie susimąsto, ar skolų pirkimas yra legalu? Gal tai tik nelegalus būdas, kaip atsikratyti skolos ir atgauti bent dalį išleistų pinigų? Turintys skolų gali nustoti nerimauti, kadangi skolų pirkimas yra legalus ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių. Žinoma, legalus tik tuomet, jei visi procesai atliekami pagal reikalavimus. Skola turi būti perleidžiama pagal susitarimą ir tai turi būti užtvirtinta raštiškai. Žinoma, nereikia pamiršti, kad prieš parduodant skolą, būtina turėti visus reikiamus dokumentus, kurie įrodyta, kad suma buvo paskolinta ir yra vis dar negrąžinta. Tokiu atveju skolų pirkimas yra visiškai legalus.

Ar gali nepavykti parduoti skolos?

Skolų pirkimas gali būti vykdomas tik tuomet, kai yra visi reikiami dokumentai, įrodantys, kad skola tikrai buvo paskolinta. Priešingu atveju, deja, bet nepavyks įrodyti, kad skolininkas skolingas, todėl ir paskolos parduoti neišeis. Visgi tokiu atveju yra tam tikri dalykai, galintys padėti parduoti skolą. Vienas jų – dokumentų pasirašymas. Jei skolininkas sutiks pasirašyti dokumentus, įrodančius, kad buvo paskolinti pinigai, skolą parduosite. Žinoma, jei skolininkas nesutinka grąžinti skolos, bus dar mažiau tikėtina, kad sutiks pasirašyti dokumentus.

Kam parduoti skolą?

Skolų pirkimas – tai naudinga paslauga tiek įmonei, kuri perka skolą, tiek žmogui, kuris ją parduoda. Parduoti skolą galima įmonėms, kurie užsiima skolų administravimu. Tokiu būdu žinosite, kad skolą atiduodate į geras rankas ir jie žinos, kaip susigrąžinti pinigus. Skolų pirkimas naudinga abiems pusėms, todėl nenustebkite, kai pamatysite, kiek daug žmonių nori nupirkti iš jūsų skolą. Kadangi skola parduodama pigiau, nenuostabu, kad nemažai žmonių nori ją nupirkti ir susigrąžinti dar didesnę sumą, nei už kurią buvo nupirkta skola. Tam tikra prasme, tai investicija. Tačiau neparduokite skolos bet kam, kadangi kai kurie nežinos, kaip susigrąžinti skolą ir gali būti, jog po kurio laiko turėsite nemalonumų su jais, nes jie bandys atgal sugrąžinti skolą.

Back To Top