Spintos stumdomomis durimis ar varstomos durys: kokia baldų gamyba pranašesnė?

Prieš įsigilindami į kiekvieno tipo spintos durų privalumus ir trūkumus, turbūt pirmiausia turėtume žinoti skirtumą. Stumdomos durys atveriamos slysta specialiu takeliu. Durys lengvai juda iš kairės į dešinę pagal vartotojo užgaidą, o kai kuriose prabangiose spintose jas netgi galima įstumti į sieną, kad būtų galima papildomai patekti. Šių baldų gamyba turi būti itin pažangi ir kokybiška. Tuo tarpu įprastos varstomos durys yra paprastesnis variantas, durys varstomos vyrių pagalba.

Kuris baldas tinkamesnis Jums?

Stumdomos durys pasižymi eile privalumų:

  • Moderni išvaizda. Tiems, kurie vertina šiuolaikišką, elegantišką išvaizdą, stumdomos durys yra geresnis pasirinkimas. Šiuolaikinio būsto pardavimo atveju tokia išvaizda yra ta, kuri linkusi parduoti ir net pagerinti namų perpardavimo vertę. Jei planuojate išpardavimą, apsvarstykite galimybę įstatyti stumdomas spintos duris, kad padidintumėte miegamųjų ar kitų erdvių, kuriose yra spintos, patrauklumą.
  • Baldų gamyba ir veidrodžiai. Vienas didžiausių privalumų, kai pasirenkamos spintos stumdomomis durimis, yra tai, kad jos išorėje dažniausiai sumontuojami veidrodžiai. Tikriausiai ir Jūs sutiksite, kad didelis, viso ūgio veidrodis ant spintos gali būti labai naudingas!
  • Estetiška baldų gamyba. Tačiau tikroji nauda, kuria pasižymi spintos stumdomomis durimis, yra estetika. Jei ant durų yra veidrodis, kambarys gali atrodyti didesnis. Jis sustiprina natūralią šviesą patalpoje ir suteikia gylio. Visa tai kartu sukuria kambarį, kuris atrodo didesnis nei yra iš tikrųjų.
  • Stilių gausa. Pagrindinis stumdomų spintų durų pardavimo taškas yra tai, kad yra didžiulis pasirinkimas. Su medžiagomis, dažais ir įvairiomis kitomis paviršiaus apdailomis galite būti kūrybingi, kiek norite. Nesvarbu, koks jūsų stilius, spintos stumdomomis durimis pasižymi plačiu asortimentu. Šių baldų gamyba tikrai atitiks Jūsų estetinį skonį.
  • Ypač lengvas montavimas. Kadangi stumdomos spintos durys veikia bėgių principu, o ne vyriais, jas sumontuoti yra kiek lengviau. Netgi auksarankiai „pasidaryk pats“ mėgėjai gali sumontuoti stumdomas spintos duris, todėl galite sutaupyti galimų įrengimo išlaidų.

Spintos stumdomomis durimis yra visa galva pranašesnės už tradicines. Įsitikinkite tuo patys!

Back To Top