Stalo žaidimai, kuriuos turite išmėginti

Nors vis dažniau žmonės renkasi kompiuterinius žaidimus ir visiškai pamiršta stalo žaidimus, reikia pastebėti, jog jie tikrai nuvertinami. Žinoma, stalo žaidimai gali būti šiek tiek sunkiau pasirenkami, nei kompiuteriniai, kadangi dažniausiai reikia partnerio ar net kelių, tačiau geriau įsigilinus galima suprasti, jog stalo žaidimai ne tik labai smagūs, bet ir suartina. Tad nenuostabu, kad jie žaidžiami jau nuo seno. Jei ir jūs norite suartėti su draugais, siūlome išmėginti šiuos žaidimus.

Domino

Domino yra labai senas, tačiau tuo pačiu ir labai įdomus žaidimas, todėl nenuostabu, kad jį žaidžia tiek senjorai, tiek jauni žmonės. Kadangi domino nereikalauja jokių specifinių įgūdžių ar didelio fizinio aktyvumo, tai idealus pasirinkimas visiems.

Bingo

Bingo yra dar vienas labai įdomus žaidimas, tačiau tinkantis tik didesnei kompanijai. Tad jei artėjant šventėms nežinote, ką veikti su giminėmis, štai puikus žaidimas, kuris patiks visiems.

UNO

UNO žaidžia daugelis tiek online, tiek su draugais gyvai. Tai žaidimas, kurį galima žaisti tiek susitikus su draugais po darbo, tiek per mokyklos pietų pertraukas. Tad nereikia stebėtis, jog UNO taip sparčiai populiarėja.

Alias

Alias žaidžiamas daug metų, tačiau vis dar neatsibosta. Reikia pastebėti, kad Alias turi daug skirtingų versijų, tad galima vis žaisti tą patį žaidimą tik šiek tiek atnaujinus.

Monopolis

Populiariausias visų laikų žaidimas – monopolis vis dar išlieka populiariu. Nepaisant to, kad žmonės vis rečiau žaidžia stalo žaidimus, reikia pripažinti, kad monopolis iki šiol vis tiek išlieka vienu labiausiai perkamu žaidimu. Kas nestebina, juk žaisti monopolį nori tiek jauni, tiek vyresni.

Jenga

Jenga yra šiek tiek mažiau žinomas lietuviams, bet po truputį vis labiau populiarėja ir mūsų šalyje. Tai mums mažiau įprastas, tačiau labai įdomus žaidimas, kuriam reikia tik nusiteikimo. Jis puikus vienišiams, kadangi jį žaisti galima ir vienam.

Jei norite daugiau sužinoti apie stalo žaidimus, apsilankykite čia: gameplay.lt. Čia rasite ne tik daugiau informacijos, bet ir naudingus patarimus, kaip žaisti.

Back To Top