Vandens minkštinimo filtrai tampa būtinybe. Kodėl?

Vandenyje, kurį naudojame kasdien, yra mineralų, tokių kaip kalcis ir magnis. Kai šių mineralų kiekis padidėja, jis tampa kietas. Kietas vanduo nėra tinkamas vartoti ar net naudoti buityje. Nors daugelis žmonių asmeniniams poreikiams teikia pirmenybę mineraliniam vandeniui, per didelis jo vartojimas gali sukelti daugybę pavojų sveikatai ir buitiniams prietaisams bei aplinkai.

Svarbu iš vandens pašalinti mineralų perteklių, kad jis būtų tinkamas vartoti ir buities reikmėms, pavyzdžiui, valymui, plovimui ir prausimuisi.

Kalkės ir užsikimšę, pažeisti vamzdynai

Vandens minkštinimo filtrai pirmiausia pašalina kalkes, kurios yra dažnas reiškinys buityje. Kalkės nusėda ant indų, virtuvės ir vonios paviršių, vonios sienos ir maišytuvų. Vandens minkštinimo filtrai sumažina apnašų susidarymą ir nepalieka baltų dėmių ant visų paviršių, kurie liečiasi su vandeniu.

Viena iš labiausiai erzinančių problemų, su kuria susiduriame, yra užsikimšusios kriauklės, vamzdynai. Kietas vanduo smarkiai sumažina ir užkemša vamzdžius, vandens tekėjimą ir daro žalą metaliniams vamzdžiams, nes jie pritraukia mineralų telkinius ir dažniau užsikemša. Minkštas vanduo yra būtinas visiems, naudojantiems metalinius vamzdynus visame name, kad vanduo lengvai tekėtų ir sumažėtų užsikimšimo problemų. Dėl susidėvėjimo dėl užsikimšimo taip pat gali nutekėti vamzdžiai ir jie gali būti visam laikui pažeisti.

Odos grožis ir vandens skonis

Kitas vanduo dažnai atpažįstamas iš sūraus, rūgštaus skonio ir netgi nemalonaus kvapo. Vandens minkštinimo filtrai pakeičia šias druskas beskonėmis ir bekvapiomis natrio druskomis per jonų mainų procesą. Taip gaunamas beskonis ir bekvapis vanduo, kuris yra daug  malonesnis gerti.

Tai ką geriame, tuo pačiu dažniausiai ir prausiamės. Maudymasis kietame vandenyje gali turėti įtakos jūsų odai, išsimaudę galite jausti kalcio ir magnio pėdsakų, kurie sukelia odos bėrimus ir išsausėjimą. Per didelis magnio kiekis ant odos gali sukelti niežulį ir paraudimus. Minkštas vanduo minkština ne tik jūsų odą, tačiau ir padeda išlaikyti odos drėgmę, todėl po maudynių nebejausite odos tempimo.

Bendra savijauta ir energija

Per didelis kalcio ir magnio kiekis gaunamas kartu su vandeniu, gali paskatinti akmenų kaupimąsi organizme. Ilgą laiką vartojamas toks vanduo gali sukelti kaulų sąnarių peraugimą, gali atsirasti sausumas gerklėje ir netgi pasikeisti jūsų dantų spalva.

Jei iš išvardintų problemų aptikote jums aktualią, verta kreiptis į specialistus, su kuriais būtina pasikonsultuoti dėl tinkamų vandens minkštinimo filtrų parinkimo, kadangi kai kurie žmonės gali būti alergiški minkštiems vandens mineralams, tokiems kaip natrio bikarbonatas.

Vandens minkštinimo filtrai iš AquaFilter.lt – puikus pasirinkimas jūsų namams!

 

Back To Top