DJI Mini2 drono apžvalga. Kuo jis nustebino?

DJI Mini2 drono apžvalga

Kalbant apie bepiločius orlaivius, DJI yra vienas žinomiausių prekės ženklų. Bendrovė gamina įvairius aukštos kokybės dronus, skirtus tiek komerciniam, tiek vartotojų naudojimui.

„DJI Mini 2” yra vienas populiariausių jų modelių, ir nesunku suprasti kodėl. Tai mažas, lengvas, ir palyginti nebrangus, tačiau turintis daugybę funkcijų, todėl jis yra puikus dronas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems entuziastams.

Šioje „DJI Mini 2” apžvalgoje atidžiai apžvelgsime, ką šis dronas gali pasiūlyti, taip pat kai kuriuos galimus trūkumus. Pabaigoje turėtumėte gerai suprasti, ar „Mavic” yra jums tinkamas dronas.

Privalumai:

Mažas ir lengvas, todėl jį lengva transportuoti. O laikymui namie nereikia skirti daug vietos.

Susilanksto, kad būtų dar patogiau nešiotis, ypač patogu kuomet iki drono paleidimo vietos negalima privažiuoti automobiliu, o reikia eiti pėsčiomis.

Lengva nustatyti ir skraidyti Palyginti su kitais profesionaliais dronais, valdymas yra gerokai lengvesnis. Tad dėl to tai ypač geras pasirinkimas pradedantiesiems, bei šiek tiek įgudusiems vartotojams.

Puikios skrydžio charakteristikos. Nepaisant mažo dydžio, DJI Mini 2 palyginti nėra labai galingas. Jis gali skraidyti pučiant stipriam vėjui ir esant įvairioms oro sąlygoms.

4K kamerakuria nuostabius vaizdo įrašus ir nuotraukas.

Trijų ašių kardaninis svirtis užtikrina, kad filmuojama medžiaga būtų sklandi ir stabili, net esant šiek tiek vėjuotam orui.

Trūkumai:

  • Akumuliatoriaus veikimo laikas galėtų būti geresnis
  • Ribotas veikimo nuotolis, palyginti su kai kuriais kitais profesionaliais dronais
  • Triukšmingi propeleriai gali šiek tiek erzinti

Apskritai DJI Mini 2 yra puikus pasirinpradedantiesiems ar patyrusiems naudotojams. Jis mažas ir lengvas, tačiau galingas ir turintis daugybę funkcijų. Fotoaparatas yra puikus, o ašies kardaninis svirtis užtikrina sklandų ir stabilų filmavimą. Tai geras kainos kokybės santykis. Aplamai MAVIC firmos dronai nėra mūsų nuvylę.

Įsigyti šį droną galite DroneAcademy.lt internetinėje parduotuvėje!

Čia galite rasti kitų įdomių drono apžvalgų bei patarimų. Taip pat atsitikus gedimui, Jums bus suteikta profesionali pagalba. Dronai sutvarkomi itin greitai ir kokybiškai.

Jeigu kyla problemu su prietaiso valdymu, taip pat yra išeitis. Drono valdymo kursai!

Tad šiame portale galite rasti viską, ko gali prireikti norint valdyti šį puikų įrenginį.

Back To Top