Fejerverkai – į ką svarbu atsižvelgti, norint juos įsigyti?

Pradedant ruoštis įvairioms šventėms galvojame apie pačius įvairiausius dalykus, tai yra kiek žmonių reikės pakviesti, kur bus šventės vieta, kokias pramogas reikės sugalvoti. Labai dažna šventės pramoga būna fejerverkai. Tačiau tik iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad juos pasirinkti yra ganėtinai lengva, nes jie visi beveik panašūs ir nėra didelio skirtumo, kokios rūšies įsigyti. Tačiau net ir tokius dalykus reikia iš esmės apgalvoti. Būtent šiame straipsnyje ir papasakosime kelis dalykus, į kuriuos svarbu atkreipti dėmesį renkantis fejerverkus.

Vieta, kurioje vyks šventė

Renkantis fejerverkus, daug ką lemti gali šventės vieta. Net jeigu vyksta vestuvės, bet jos yra miesto centre, kuriame ir taip netrūksta šurmulio, tad tokioje vietoje tikrai neverta rinktis muzikinių fejerverkų, kurių muzikos praktiškai nebus įmanoma girdėti. Juos verčiau galima rinktis tada, kai šventė vyks sodyboje, kurioje bus tik jūsų artimųjų žmonių kompanija ir suplanuotu laikotarpiu būsite garantuoti, kad tikrai pašaliniai garsai nesutrukdys mėgautis muzika kartu su fejerverku reginiu. Tad jei šventė vyksta miesto centre, verčiau rinktis tokius fejerverkus, kurie iššauna aukštai į dangų ir tuomet bus matomas vaizdas. Jie nebūtinai gali būti labai dideli, nes tikėtina, kad senamiestyje bus nemažai įvairaus aukščio pastatų, kurie gali trukdyti matyti pilną vaizdą. Visai kita situacija, jeigu šventė vyksta atviroje vietoje, kur nėra nei vieno aukšto pastato ir visas dangus atsiveria plačiai. Tuomet kuo didesni fejerverkai, tuo jie atrodys įspūdingiau.

Rūšis

Planuojant šventę, visada svarbu turėti visos dienos scenarijų, kad daugmaž būtų aišku, kas, kada turėtų vykti. Jeigu vakarui jau yra suplanuota tam tikra programa ir įprastų fejerverkų niekaip nepavyksta įtraukti, tuomet juos galima leisti ir diena. Aišku, dienos metu fejerverkai skirsis nuo tų, kurie leidžiami sutemus. Dienos metu puikiai tinka spalvoti dūmai, kurie gali būti ne tik gražus vaizdas, bet puikiai tikti ir darant fotosesiją. Jeigu norite į programą įtraukti kitokius fejerverkus, bet jie turėtų būti vakare, puiki idėja gali būti ir šaltosios ugnelės. Sukurti nepamirštamam reginiui reikėtų balionų, kurie būtų pripūsti heliu ir kiekvienas svečias turėtų turėti šaltąją ugnelę. Vienu kartu jas reikėtų uždegti ir prikabinti prie balionų, ir juos visus paleisti. Vaizdas tikrai bus nepakartojamas ir primins realius fejerverkus. Na, o jei norisi dar kažko įdomesnio, visada puiki idėja yra muzikiniai fejerverkai.

Kiti patarimai

  • Jeigu šventė vykdoma ne šiltuoju metų laiku, būtų puiku, jeigu pasidomėtumėte oru, kuris yra pranašaujamas tą dieną. Kadangi orai gali būti įvairūs, tokie kaip rūkas, lietus, sniegas ir panašiai, reikėtų turėti ir kitus atsarginius variantus.
  • Kad išsirinkti fejerverkai nenuviltų, juos reikėtų rinktis iš patikimų pardavėjų, kurie prekiauja kokybiška produkcija.

 

 

Back To Top