Frezos nagams: ką verta apie jas žinoti?

Frezas galima apibūdinti kaip įrankį, kuris skirtas efektyviau ir greičiau padėti padaryti manikiūrą ar pedikiūrą, ji yra kaip elektroninė dildė, kuri naudojanti elektros energiją darbą atlieka žymiai efektyviau, nei kad viskas būtų daroma įprasta dilde. Šis prietaisas yra kiekvienos meistres išsigelbėjimas, nes kartais darbą sutrumpina netgi dvigubai. Tad, ką reikėtų žinoti apie frezas nagams, papasakosime šiame straipsnyje.

Kaip tinkamai reikėtų naudotis šiuo įrankiu?

Prieš pradedant naudoti šį prietaisą svarbu žinoti esminius dalykus, kad darbas eitųsi efektyviai:

  • Ją įjungus, jokiu būdu negalima jos stipriai spausti prie nago, nes taip galima per daug jį nudildinti arba net giliai pažeisti. Dirbant su ja reikėtų prie paviršiaus liesti labai švelniai.
  • Jeigu su frezos nagams yra tvarkomos ir nagų odelės, visus veiksmus reikėtų atlikti taip pat švelniai ir atsargiai, nes bet koks netinkamas judesys gali sužaloti.
  • Odelių tvarkymui reikėtų pasirinkti ne tokį didelį greitį, kad net vos prilietus, ji staigiai nedingtų. Tokiu būdu galėsite kur kas labiau būti užtikrinta, kad išliks mažesnė tikimybė sužeisti.
  • Pradėjus tvarkyti nago plokštelę greiti galima pasididinti, tačiau atidumas turi išlikti ir toliau.
  • Frezos turi specialius antgalius atlikti vienai ar kitai procedūrai, tad būtų puiku, jeigu jie būtų keičiami pagal atliekamus darbus. Aprašymai portale https://groziobaze.lt/frezos-nagams

Kokią nagų frezą rinktis?

Prekyboje galite matyti skirtingų rūšių, formų, spalvų frezų. Tačiau vienas esminis jų skirtumas yra galingumas. Jeigu dar nesate dirbę su šiuo prietaisu, tuomet vertėtų rinktis ne tokį galingą, kad išmoktumėte jį valdyti ir būtų mažesnė tikimybė pažeisti nagus. Jeigu esate profesionalas, tuomet galite rinktis ir galingesnę. Tikriausiai akivaizdu, kad kuo ji bus galingesnė, tuo smarkiau dirbs, tad tuo darbas bus atliktas greičiau. Bet kuo freza dirba greičiau, tuo didesnė atsakomybę reikia prisiimti, kad žala nebūtų padaryta nagams, tad visada reikia laikytis atidumo.

Kokios būna frezų nagams kainos?

Kadangi jų pasirinkimas yra tikrai didelis, tad ir kainos svyruoja labai įvairios. Dažniausiai tokius prietaisus galima skirstyti į dvi kategorijas, kurių viena skirta mėgėjams, o kita – profesionalams. Tad turbūt aišku, kad profesionalams skirtos frezos kainuos kur kas brangiau, nei kad mėgėjams. Todėl ieškant jų, kainos gali svyruoti nuo 20 eur iki 1000 eur. Aišku, kainą gali lemti ir įvairūs faktoriai, tokie kaip galingumas, kokie papildomi daiktai pridedami prie frezos ir panašiai. Tad patiems reikėtų nuspręsti, kokio prietaiso jums reikėtų ir pagal tai žinosite, kiek maždaug reikės už jį sumokėti.

Back To Top