Kaip išlaikyti nesugadintą makiažą visą dieną?

Apie ilgai išliekantį makiažą svajoja kiekviena moteris. Tačiau, deja, tam tikrais atvejais tai lieka tik svajonė. Turbūt tuomet, kai moteris nemoka tinkamai pasirinkti makiažo priemonių. Išlaikyti nesugadintą makiažą sudėtinga dėl kintančių oro sąlygų, maisto, gėrimų, tačiau tam tikri dalykai leis jums makiažu mėgautis ilgiau. Norite, jog makiažas išliktų visą dieną ir nereikėtų jo taisyti kas kelias valandas? Šie patarimai tuomet kaip tik jums.

Naudokite vandeniui atsparias priemones

Vienas geresnių atradimų – vandeniui atsparios priemonės. Tokios priemonės neretai išlieka ilgai. Tai gali būti vandens tušas, lūpų dažnai. Visgi nepaisant to, kad tokios priemonės išlieka ilgai, jos turi ir trūkumų. Pagrindinis – sunku nuvalyti. Kartais net prausiklis nepašalina visos makiažo priemonės. Todėl tokias priemones rinktis reikia atidžiai ir žinoti, kaip jas pašalinti nuo veido. Einant miegoti su makiažu ne tik pakenkiama odai, bet ir išpurvinama patalynė.

Ilgai išliekančios makiažo priemonės

Kosmetika gali išlikti ilgai, tačiau ne kiekviena. Jeigu norite, kad jūsų makiažas išbūtų kuo ilgiau, tuomet rinkitės specialias priemones, kurios tai žada. Daugelis gamintojų siūlo ne tik visą dieną išliekantį makiažo pagrindą, bet ir tušą, lūpų dažus. Kai kurie lūpų dažai nenusivalo net valgant ar geriant. Turbūt akivaizdu, jog tokios priemonės gelbsti moteris, kurios neturi galimybės pataisyti makiažo.

Pigi kosmetika neišliks tiek, kiek norite

Dar vienas pastebėjimas – kai kurios perka pigią kosmetiką, kuri žada, jog sukurtas makiažas išliks daugiau nei pusę dienos. Deja, bet pigūs produktai gali tik žadėti, tačiau pažadų neišpildys. Pigios makiažo priemonės gamybai naudojamos nebrangios priemonės. Todėl nenuostabu, jog jos ne tik neatrodo kokybiškai, bet ir išlieka trumpiau. Kosmetikos naujienos nuolat apžvelgia pigesnius produktus ir juos testuoja. Jie parodo, kad net ir kokybiškai veidą padengianti makiažo priemonė neišlieka ilgai.

Sukurti tobulą makiažo įvaizdį užtrunka ilgai. Reikia laiko ne tik įgusti dažantis, tačiau ir išmokti pasirinkti tinkamus produktus. Jeigu norite sužinoti daugiau apie kosmetikos naujoves, apsilankykite čia – Influx.lt.

Back To Top