Kaip palaikyti švarą darbe?

Vadovas, vadovaudamas savo įmonei, turi atlikti daugybę pareigų, įskaitant reklamą, buhalterinę apskaitą ir mokesčius. Šie aspektai verslininkams laikomi savaime suprantamu dalyku, ir verslininkai retai kada juos pamiršta. Tačiau įmonių savininkai dažnai pamiršta apie švarą darbo vietoje.

Be abejo, švara yra tiesiog būtina higienos tikslais. Tačiau tai dar ne viskas. Tiesa ta, kad švari darbo vieta turi didelę įtaką bendram darbuotojų produktyvumui.

Įdomu, kaip tai susiję?

  • Sumažina nedarbingumą

Bene svarbiausia priežastis, kodėl švari darbo vieta didina produktyvumą, yra ta, kad sumažėja darbuotojų sergamumas. išsaugodami darbuotojų sveikatą taip palaikote darbo ritmą. Reguliarus valymas sėkmingai kovoja su bakterijomis ir virusais. Taip kenksmingi mikroorganizmai daug rečiau sukelia ligas.

  • Geresnė koncentracija

Žmogaus smegenys yra labai sudėtingos. Nors jos gali išsaugoti neišmatuojamą kiekį informacijos, jas taip pat gali lengvai sutrikdyti net ir subtiliausi dirgikliai. Tai viena iš priežasčių, kodėl švara darbo vietoje yra tokia svarbi. Švara mažina netvarką. Sumažinus netvarką, smegenys gali geriau susitelkti į užduotį. Reguliariai valydami darbo vietą pagerinsite darbuotojų koncentraciją.

  • Sumažintas stresas

Kai kuriems žmonėms netvarka gali būti visai priimtina. Tačiau daugumai žmonių taip nėra. Daugelis iš mūsų netvarkingoje aplinkoje jaučia stresą ir nerimą. O stresas ir nerimas yra didžiausi produktyvumo priešai. Taigi, jei norite išlaikyti aukštą produktyvumą, biuro švarą įtraukite į savo prioritetų sąrašą.

Pandemijos pasaulis apvertė mūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Daugiau nei metus buvome apsupti virusą naikinančių dezinfekuojamųjų medžiagų srautais. Nėra vietos, kur nereikėtų naudoti dezinfekuojančių skysčių. Dezinfekavimo priemonės yra privalomos vaikų darželiuose, ligoninėse, viešbučiuose, parduotuvėse ir visose darbo vietose.

Dezinfekcijos priemonės skirtos švarai palaikyti darbe turi atitikti šias savybes:

  • pasižymėti plačiu veikimo spektru ir būti veiksmingas prieš daugumą patogenų;
  • mažai toksiški;
  • patogūs naudoti;
  • kad būtų suderinami su daugeliu paviršių ir jų nepažeistų;
  • pasižymėti papildomomis valymo savybėmis.

Šiuolaikinių dezinfekcijos priemonių privalumai

Šiuolaikinės dezinfekcinės priemonės dažnai yra kelių veikliųjų medžiagų sudeties. Paprastai tai yra aldehidų, alkoholių ir druskos rūgščių derinys. Kadangi kombinuotose dezinfekcijos priemonėse vienu metu yra kelios veikliosios medžiagos, tai gerokai padidina jų antimikrobinio veikimo spektrą, todėl jos gali būti veiksmingesnės nei senosios kartos vienkomponentės dezinfekcijos priemonės.

Back To Top