Ko reikia, norint šiuolaikiškai įrengti vonios kambarį?

Vonios kambarys kai kuriems gali pasirodyti mažiausiai svarbus, todėl jo įrengimui skiriama labai nedaug dėmesio. Jei taip jau pasitaikė, jog butas, kurį nuomojate, puikiai suremontuotas, tačiau vonios kambariui buvo skirta mažiausiai dėmesio, siūlo pasirinkti vonios aksesuarus, kurie suteiks kur kas jaukesnį ir malonesnį vaizdą.

Veidrodis

Interjero aksesuarai dažnai būna skirti ne tik tam, kad papuoštų kambarį, bet ir suteiktų komforto. Kaip galima turėti vonios kambarį be veidrodžio? Tiesiog būtina jį įsigyti. Tad jei vonios kambaryje kol kas nėra veidrodžio arba jis nėra kokybiškas ir iškraipo vaizdą, tuoj pat jį pakeiskite nauju, kokybišku veidrodžiu.

Kilimėlis

Minkštas kilimėlis ne tik suteiks jaukumo, bet ir leis pėdutėms nesušalti po šalto dušo. Taip, tam tikrais atvejais tenka maudytis ne po karštu, o po šaltu vandeniu. Pavyzdžiui, rytais, jog išsiblaškyti. Tad jei norite, kad pėdutės būtų sušildytos po šalto dušo, pasirinkite kilimėlį, o dar geriau – kelis.

Rankšluosčių komplektas

Priderinkite rankšluosčius prie vonios kambario interjero. Tokiu būdu ne tik sukursite nerealiai fantastišką įvaizdį, bet ir leisite sau save palepinti. Juk nauji minkšti rankšluosčiai visada suteikia daug malonumo, ypač, po dušo. Pasilepinkite ir įsigykite naują rankšluosčių komplektą.

Spintelės

Susidėti visus reikiamus daiktus vonios spintelėse labai svarbu, tad jei vonioje nėra spintelių, tuoj pat turėtumėte jas įrengti. Jei buto savininkai neleidžia gręžti skylių, rinkitės spinteles, kurios būtų pastatomos, tokiu būdu nesusidursite su nemalonumais po kurio laiko, kai jie pamatys vonios kambarį.

Lentynėlės

Dar vienas baldas, kurio jums reikia – lentynėlės. Jos ne tik puikiai tiks kambariui, bet ir leis susidėti reikalingus daiktus, kurie netilpo spintelėse. Kuo daugiau vietos vonios kambaryje, tuo geriau, kadangi nereikės mėtyti daiktų ant grindų ir jų purvinti bei gadinti.

Back To Top