Kaip pasirinkti tobulą valgomojo komplektą mažoms virtuvėms ?

Kai reikia suprojektuoti virtuvę, erdvės dydis gali būti didžiausias iššūkis. Jūsų maža virtuvė gali jaustis ribojanti, tačiau, šiek tiek suplanavę, galite rasti valgomojo komplektą, kuris puikiai tiks jūsų erdvei. Nesvarbu, ar ieškote ko nors kaimiško, ar modernaus, mažoms virtuvėms galima rinktis iš daugybės variantų. Štai ką reikia žinoti renkantis tobulą komplektą savo namams:

Kokia yra virtuvė: svarbu dydis ir forma?

Valgomojo komplekto dydis ir forma yra bene svarbiausias veiksnys renkantis komplektą mažai virtuvei. Norite įsitikinti, kad visos kėdės patogiai tilptų aplink stalą, kad jis neatrodytų ankštas. Jei įmanoma, tiksliai išmatuokite, kiek turite vietos, ir tuos matmenis pasiimkite su savimi pirkdami, kad galėtumėte užtikrinti, jog viskas puikiai tilps, kai atvyks į namus.

Jei vietos tikrai nedaug, apsvarstykite galimybę vietoj kėdžių rinktis baro kėdes, kad jos neužimtų per daug vietos. Baro kėdės taip pat yra lankstesnės, jei kartais prireiktų papildomų sėdimų vietų – prireikus jas galima lengvai perkelti ar net sandėliuoti. Kitas puikus pasirinkimas – sulankstomos kėdės, kurios suteikia dar daugiau lankstumo, nes nenaudojamos gali nesunkiai rasti vietą namuose.

Atidžiai rinkitės medžiagas

Rinkdamiesi medžiagas mažos virtuvės valgomojo komplektui, atsižvelkite ir į estetiką, ir į praktiškumą. Pavyzdžiui, jei jūsų virtuvė yra mažesnė, šviesesnės spalvos mediena, kaip, pušis ar beržas, padės sukurti atvirumo ir erdvumo atmosferą, o tamsesnė mediena, pavyzdžiui, raudonmedis ar vyšnia, patalpą padarys mažesnę ir uždaresnę. Metalai, pavyzdžiui, nerūdijantis plienas, taip pat gali puikiai tikti, jei jų naudojama nedaug. Per daug metalinių akcentų gali sukurti pramoninį įspūdį, kuris ne visada tinka mažesnėse virtuvėse. Dar viena galimybė – stikliniai stalai, kurie puikiai tinka maksimaliai atspindėti šviesą; tačiau juos reikia reguliariai valyti ir prižiūrėti, todėl prieš pirkdami turėkite tai omenyje.

Pagalvokite apie patogumą

Rinkdamiesi valgomojo komplektą mažai virtuvei nepamirškite apie patogumą. Kėdės turėtų būti komfortiškos, kad svečiams sėdint prie stalo nereikėtų įtempti nugaros ar kaklo – tai ypač svarbu, jei jūsų svečiai linkę ilgiau pabūti. Apsvarstykite galimybę rinktis minkštas kėdes su porankiais, nes jos suteikia papildomo patogumo ir neužima daug vietos virtuvėje. Taip pat galite rinktis kėdes su nuimamomis pagalvėlėmis, kurios leidžia keisti jų išvaizdą kada panorėjus ir nereikia kaskart pirkti naujų dalių!

Šiek tiek pasidomėjus ir suplanavus, kiekvienas turėtų rasti sau idealų variantą. Jei reikia įkvėpimo, ar reikia daugiau informacijos kokie yra valgomojo komplektai, spauskite aktyvioje nuorodoje.

Back To Top