„Blackjack“ kortų žaidimas. Ką reikia žinoti?

Esate azartiškas žmogus, kuris dažniausiai renkasi žaisti tokius kortų žaidimus, kurie ne tik įtraukia, tačiau taip pat ir skatina kuo daugiau galvoti? Tokiu atveju „Jackblack“ tikrai yra Jums labiausiai tinkamas pasirinkimas. Tiesa, kaip ir bet kuris kitas, reikalauja, kad būtų kuo detaliau išmanomos žaidimo taisyklės. Tik tokiu atveju buvimas su kompanija bus vedinas tik pačių geriausių emocijų.

Daugiau apie šį žaidimą galite skaityti solitaire.lt puslapyje. Kuo daugiau bus žinoma – tuo geriau pavyks suprasti – kaip reikia žaisti, kad pergalė būtų Jūsų rankose.

„Blackjack“ taisyklės

Šis žaidimas yra kaip pokeris, tad jeigu mokate žaisti šį, žinoma, kad gebėsite labai greitai perprasti ir kaip yra žaidžiamas „Blackjack“. Tikslas yra surinkti kortų skaičių, kurių suma yra 21 arba kuo arčiau jos. Žinoma, taip pat reikia konkuruoti su kitais, kadangi tik tokiu atveju bus galima ne tik laimėti, tačiau taip pat ir įrodyti kitiems, kad esate geriausias. O daugeliui tai suteikia daug džiaugsmo, taip?

„Blackjack“ kortų vertės

Svarbiausia yra žinoti kortų vertes, kadangi jos ir lemia, kad bus galima surinkti tam tikro skaičiaus sumas bei atlikti konkrečias kombinacijas.

  1. skaičių kortos (2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10) – nominali vertė;
  2. karaliai, karalienės ir jokeriai – 10;
  3. tūzai gali būti naudojami 1 ir 11 reikšmių (11 – pagrindinė jo vertė, 1 gali reikšti tik tada, kai viršija 21).

Galima žaisti ir internetu

Daugeliui žmonių patinka, kad šio tipo žaidimas yra puiki galimybė ne tik smagiai leisti laiką su draugais, tačiau taip pat ir galima žaisti internetu. Tik raskite Jums labiausiai tinkamą platformą, kurioje tiek žaidimas bus smagus, tiek pergalės vertos laiko.

Esame tikri, kad aptarus šio bei kitų kortų žaidimų privalumus norėsis jais mėgautis vėl ir vėl. Svarbiausia yra skirti dėmesio smulkmenoms, taip pat, domėtis ne tik taisyklėmis, tačiau ir galimybėmis, kurios leis įprastus kortų žaidimus padaryti kur kas įdomesnius.

Back To Top