Pasiruošimas skrydžiui oro balionu

Skrendant oro balionu, nors jo nevaldysite, nes su jumis skris profesionalas, tad rūpintis pačia valdymo technika ir kitais panašiais dalykais nėra verta. Tačiau turėti bent šiek tiek žinių bet kokioje sferoje visada pravartu. Tad šiame straipsnyje trumpai papasakosime kelis esminius dalykus, ką verta žinoti apie skrydį oro balionu iš DangausMetro.lt

Kaip yra valdomas oro balionas?

Kaip bebūtų keista, tačiau oro baliono valdyti, o tiksliau vairuoti nėra galimybės, nes jis neturi jokio vairo. Tad praktiškai tas, kas yra atsakingas už jūsų kelionę oro balioną gali tik pakelti ir nuleisti žemyn, bet krypties parinkti tikrai negali, nes visa tai priklausys nuo vėjo. Tad tikrai nebus tokios galimybės rinktis skristi į vieną ar kitą pusę, ši sąlygą nuo jūsų tikrai nepriklausys. Todėl jums tik beliks pasitikėti vėjo kryptimi, kur jus nuneš. Bet galime būti garantuoti, kad bet kokiu atveju visi pamatyti vaizdai bus tikrai gražūs ir tokio skrydžio oro balionu tikrai nepamiršite ir esame garantuoti, kad tai dar norėsite pamėginti ne vieną kartą.

Kokios gali būti oro baliono skrydžio sąlygos?

Tikrai kažkokių specialių sąlygų, kurias reikėtų išpildyti, norint skristi oro balionu nėra, jos yra gana paprastos ir elementarios, todėl jas bus nesunku įvykdyti:

  • Dažniausiai tokie skrydžiai yra vykdomi anksti ryte arba vėlai vakare prieš leidžiantis saulei, todėl reikia nusiteikti, kad turėsite labai ankstyvą rytą arba ilgą vakarą.
  • Skrendant oro balionu labai svarbi patogi apranga. Tikrai nereikia puoštis ir gražintis, nes jūsų aukštai danguje tikrai niekas nematys.
  • Reikėtų būti didesniam nei 1,2 metro aukščio, nes to prašo saugumo reikalavimai. Todėl jei turite labai mažų vaikų ir jie nesiekia tokio ūgio, jiems šią kelionę reikės atidėti iki kitų metų.

Kiti įdomūs faktai apie skrydį oro balionu

Skrydis oro balionu bus tikrai nepamirštamas įvykis. Kad juo skristi būtų dar įdomiau, pateikiame kelis įdomius faktus, kurių galbūt dar nesate girdėję:

  • Kuomet oro balionu pakylame į viršų, visiškai nejaučiame pučiančio vėjo, nes oro balionas skrenda jame.
  • Labai dažnas atvejis, kad žmogus, kuris bijo aukščio, skrendant oro balionu šią baimę pamiršta, nes visą tai nugali labai gražūs vaizdai.
  • Jeigu oro baliono kylimą stebėtumėte iš toli ir tuo metu aplinkui būtų rūkas ir tik pats balionas pasislėptų rūke, atrodytų, kad krepšys su žmonėmis kabo ore, vaizdas tikrai atrodo neįtikėtinai.
Back To Top