Tinklelių nuo uodų pasirinkimas

Vasaros metu uodai ir kiti vabzdžiai yra labai gyvenimą apsunkinantys dalykas, kurio galima išvengti. Esant lauke, žinoma, geriausiai padeda žvakės bei purškikliai, o jeigu esate patalpoje – reikia ieškoti priemonių, kurios padėtų apskritai neįsileisti vabzdžių į jas. UAB „Solemlux“ siūlo tinklelius, kurie yra montuojami ant langų bei durų.

  • Kaina

Renkantis bet kokias prekes daugeliui žmonių kaina yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam yra skiriamas dėmesys. O šiuo metu tinklelių kainos yra labai įvairios. Nuo tokių, kurie siūlo kur kas pigiau, iki tokių, kurie dažniausiai siūlo įsigyti tinklelius brangiau. Svarbiausia, kad kainas rasite internete, tad tai dažniausiai padeda susisteminti paieškas.

  • Spalva

Kai kurie galvoja, kad tokie tinkleliai labai izoliuoja vaizdą, kuris yra pro langą. Tikrai ne. Rinkoje galima rasti tinklelių, kurie yra beveik nematomi, be spalvos ir tokių, kurie yra labai įvairių spalvų ir derinami prie interjero, kuris kuriamas. Džiugu, jog kiekvienas gali rasti variantą, kuris tenkina jo poreikius.

  • Matmenys

Visada geriausia yra užsisakyti tinklelius, kurie yra gaminami konkrečiai Jums ir pagal Jūsų poreikius. Tai leis būti ramiu, kad jie tikrai tiks. Tai, žinoma, yra svarbu, kadangi kitu atveju ne tik nebus tinklelis kokybiškas ir gerai pritvirtintas, tačiau ir jo apsauga nebus tokio aukšto lygio, kaip kad reikia ir yra tikimasi.

  • Gamintojas

Galiausiai, siūlome kuo daugiau dėmesio skirti ir gamintojams. Esame tikri, kad galite rasti tokių, kurie yra labai giriami kitų žmonių, ir tokių, kurie ne taip vertinami. Remkitės kitų žmonių patirtimi ir siaurinkite paieškas įvertindami kuo daugiau smulkmenų bei akcentų.

  • Tankumas

Taip, kinta ir tinklelio tankumas, kuris lemia – kokio smulkumo vabzdys galės patekti į patalpas. Galima drąsiai sakyti, kad uodai dažniausiai yra patys smulkiausi, o visi tinkleliai geba apsaugoti nuo jų. Tai ir yra svarbiausia. O tankumas dalinai prisideda ir prie estetikos.

Sužinoti daugiau apie tinklelius ir įsigyti Jums tinkamus galite solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/tinkleliai/tinkleliai-remeliai. Taip pat nepamirškite, kad visada verta tartis su specialistais. Tais, kurie prekiauja tinkleliais. Jie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir padės pasirūpinti, kad uodai bei kiti mašalai Jūsų namuose liktų tik kaip nemalonus atsiminimas.

 

Back To Top