Šuns maistas. Kaip pasirinkti?

Kiekvienas augintinio šeimininkas žino, kaip svarbu pasirinkti tinkamą maistą savo mylimam gyvūnui. Tačiau kaip žinoti, koks maistas yra geriausias jūsų šuniukui, kai rinkoje yra daugybė skirtingų prekės ženklų, rūšių ir receptūrų? Tad šios dienos straipsnyje norime pasidalinti į  ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šunų maistą:

Pagrindiniai patarimai

1. Atsižvelkite į savo šuns amžių. Šuniukų mitybos poreikiai skiriasi nuo suaugusių šunų poreikių, todėl būtinai rinkitės ėdalą, atitinkantį jūsų augintinio gyvenimo etapą.

2. Pagalvokite apie savo šuns aktyvumo lygį. Aktyviems šunims gali prireikti daugiau kalorijų nei mažiau aktyviems, todėl rinkitės maistą, kuris suteiks jiems reikiamos energijos. Priešingu atveju Jūsų šuo gali nutukti.

3. Rinkitės ėdalą, pritaikytą jūsų šuns veislei. Kai kurios veislės yra linkusios į tam tikrus sveikatos sutrikimus, pvz klubo sąnario displazija, ir yra maisto produktų, kurie gali padėti sumažinti šių ligų riziką.

4. Atsižvelkite į bendrą savo šuns sveikatą. Jei jūsų augintinis turi kokių nors specialių mitybos poreikių, pavyzdžiui, alergijų maistui ar jautrumo, būtinai rinkitės maistą, kuris nesukeltų šių problemų.

5. Pasitarkite su veterinarijos gydytoju, koks maistas geriausiai tinka jūsų šuniui. Jie gali duoti naudingų patarimų, atsižvelgdami į individualius jūsų augintinio poreikius.

Renkantis tinkamą šunų ėdalą, nėra vieno universalaus sprendimo. Geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų kailinis draugas gautų reikiamą maistą, yra pasitarti su veterinarijos gydytoju ir rasti ėdalą, pritaikytą konkretiems jo poreikiams.

Ką daryti, jei šuo nevalgo maisto?

Jei jūsų šuo neėda maisto, galite padaryti keletą dalykų, kad priverstumėte jį valgyti:

  •  Į šlapią maistą įpilkite šiek tiek šilto vandens arba vištienos sultinio, kad jis taptų patrauklesnis augintiniui.
  • Į sausą maistą įmaišykite šiek tiek konservų arba drėgno maisto. Taip jis bus lengviau virškinamas
  •  Išbandykite kitą prekės ženklo ar maisto produkto rūšies. Kai kurie šunys labiau mėgsta tam tikrą maistą nei kitą.
  • Pasikalbėkite su veterinarijos gydytoju apie galimas sveikatos problemas, dėl kurių šuo gali prarasti apetitą.

Jei sunkiai sekasi priversti šunį ėsti, svarbu pasikalbėti su veterinarijos gydytoju, kad būtų atmestos bet kokios sveikatos problemos, galinčios būti to priežastimi. Jie gali galės rekomenduoti jūsų augintiniui skanesnį maistą arba duoti patarimų, kaip priversti jį valgyti.  Galite išbandyti Advance šunų maistą, jis pagamintas iš auksčiausios rūšies žaliavų, galite rinktis tarp plataus skonių asortimento.

Back To Top