Vejos pjovimo robotai: mitai ir faktai

Siekiant, kad veja atrodytų puikiai – nereikia ja labai rūpintis. Kur kas svarbiausia yra rasti gerą įrangą, kuri viską padarys už Jus. Štai vejos priežiūrai šiuo metu dažniausiai perkami robotai, kurie padeda sutaupyti daug laiko ir tuo pačiu džiugina pasiekiamu geru rezultatu.

Plačiau apie vejos robotus galite skaityti čia – https://parkutechnika.lt/vejos-pjovimo-robotai. O renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į visus klausimus ir padės rasti tai, kas Jums labiausiai tinka.

Visgi, kartais mitai trukdo suprasti – kokia tai yra gera įranga. Pateiksime dažniausiai girdimus mitus, kurie dažnai ir atgraso nuo įrangos pirkimo.

MITAS – JIE LABAI BRANGŪS.

Šiuo metu su įrangos kainomis galima susipažinti internete. Palyginsite ir rasite variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Ne tik savo kainomis, tačiau ir kitomis charakteristikomis. Juk robotai perkami daugeliui metų, svarbu, kad jie patenkintų Jūsų lūkesčius.

MITAS – TINKA TIK MAŽAM SKLYPUI.

Taip pat tai yra geras pasirinkimas bet kokio dydžio sklypui. Tik atitinkamai reikia ieškoti tam tikro galingumo roboto, kuris būtų užtektinai našus, kad  veja  būtų nupjauta. Net ir labai dideli sklypai gali būti pjaunami roboto. Geriausias to įrodymas yra viešos erdvės, kurios pjaunamos tokių įrangų.

MITAS – DAŽNAI GENDA.

Žoliapjovės robotai tikrai yra našūs ir šiuo metu galima įsigyti labai patikimų gamintojų. Vieni tokių yra STIHL. Tai yra rinkoje žinomas prekinis vardas.

MITAS – NETOLYGIAI PJAUNA.

Robotai pjauna tikrai tolygiai ir leidžia be jokio darbo indėlio džiaugtis nuostabia veja. Svarbiausia rasti tokį, kuris Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu, kuris bus gebus aptarnauti konkrečius sklypus. Ypač, kai jie yra nelygūs.

MITAS – REIKIA DAUG ENERGIJOS.

Galiausiai, šiuo metu rinkoje siūlomi robotai žoliapjovės yra labai ekonomiškos. Stengiamasi kurti įrangas, kurios yra tvarios, tad joms išlaikyti nereikia daug energijos.

Kad ir kokia įranga yra perkama: robotai vejai pjauti, šakų smulkintuvai (juos galite įsigyti https://parkutechnika.lt/sodo-smulkintuvai), trimeris – svarbiausia yra investuoti į kokybę. Dažniausiai STIHL – tai, ko reikia Jūsų sodui ir Jums asmeniškai.

 

Back To Top