Automobilio patikrinimas prieš perkant: kreiptis į draugą ar specialistą?

Artėjant laikui įsigyti automobilį daugelis džiūgauja, tačiau kaip įsigyti transporto priemonę ir vėliau nesigailėti? Paprasčiausia kreiptis į specialistą, kuris nusimano apie automobilius ir gali ne tik rasti defektus, bet ir paraginti pardavėją nuleisti kainą. O gal draugas taip pat gali padėti šiuo atveju?

Specialistas turi daugiau patirties

Kaip bebūtų, automobilio patikrinimas prieš perkant nėra paprasta užduotis ir vien bazinių žinių apie automobilius neužtenka. Vien dėl to, jog jūsų draugas moka pakeisti padangą ar žino apie automobilius šiek tiek daugiau nei jūs, tai nereiškia, kad jam pavyks rasti pardavėjo slepiamus defektus ir susitarti dėl mažesnės kainos. Deja, bet greičiausiai būsite tiesiog išvaistęs laiką ir be reikalo išleidęs pinigus, kai galėjote sutaupyti, jeigu būtumėte pasirinkęs specialistą.

Galima tikėtis mažesnės kainos už automobilį

Jeigu nenorite likti draugui skolingas, tuomet greičiausiai vis tiek jam atsilyginsite už paslaugą. Taigi, iš esmės galima teigti, kad nesvarbu, kas padės, mokėti vis tiek reikės. Skirtumas tik tas, jog padedant draugui greičiausiai nepavyks nusidėti dėl kainos. Automobilio patikras prieš perkant neretai vykdomas ne tik tam, kad pažiūrėti, ar transporto priemonė atitinka aprašymą, bet ir dėl kitos priežasties. Neretai daugelis renkasi specialistą, kad būtų galima sumažinti kainą. Kadangi specialistai tokiuose procesuose nuolat dalyvauja, nenuostabu, kad jie žino, kaip palenkti pardavėją į savo pusę ir įtikinti, kad automobilį parduotų pigiau. Taigi, iš esmės, jeigu pasikliausite specialistu, turbūt pavyks sutaupyti kur kas daugiau.

Neliksite apgautas

Deja, bet ne kiekvienas draugas yra tikras draugas. Gaila, tačiau apgaulių pasitaiko ir draugų tarpe. Gali būti, kad draugas pažadės jums padėti rasti automobilį ir jį įsigyti už pigesnę kainą, tačiau tiesiog jus apgaus. Pasitaiko, kad kai kurie perparduoda automobilius arba padeda tai padaryti. Todėl nesistebėkite, jeigu jūsų draugas tiesiog padeda kitam draugui atsikratyti seno automobilio už brangesnę kainą. Deja, bet net ir draugais šiomis dienomis negalima pasitikėti.

Back To Top