Žibintų reguliavimas Vilniuje – kada kreiptis

Žibintai svarbūs kiekvienai transporto priemonei, tačiau ne kiekvienas susirūpina jais laiku. Dažniausiai žibintais pradedama rūpintis tuomet, kai šie jau sugenda. Tenka pripažinti, kad ne kiekvienas net ir šiuo atveju skuba jų keisti. Dėl tokio neatidumo kyla grėsmė ne tik transporto priemonę vairuojančiam vairuotojui, bet ir aplinkiniams. Žibintų reguliavimas Vilniuje reikalingas tuomet, kai įtariama, kad žibintai veikia ne taip, kaip įprastai. Nesaugu vairuoti tampa ne tik tuomet, kai žibintai perdega, bet ir tuomet, kai jie veikia nederamai. Dėl to, vos tik pastebėję neįprastus ženklus, iš karto turėtumėte kreiptis į autoservisą dėl žibintų patikros.

Kam reikalingi žibintai?

Žibintai atlieka dvi pagrindines funkcijas – tamsiais vakarais ir naktimis apšviečia kelią bei leidžia kitiems vairuotojams pamatyti jūsų transporto priemonę. Nors žibintai nėra brangūs ir nereikalauja daug priežiūros, tenka pripažinti, kad jie tikrai labai naudingi, kadangi suteikia saugumo vairuotojams bet kuriuo paros metu.

Ar sostinėje žibintų reguliavimas kainuoja brangiau, nei kituose miestuose?

Sutikite, jog sostinėje kainos kur kas brangesnės, nei kituose miestuose. Kainuoja brangiau ne tik nuoma, bet ir visos kitos paslaugos. Dėl to kai kurie tikisi, jog ir žibintų reguliavimas Vilniuje kainuos kur kas brangiau. Visgi galime jus patikinti, jog sostinėje yra didelė konkurencija tarp autoservisų, tad nedidelę kainą Vilniuje tikrai galima rasti. Suprantama, kaip ir bet kuriame kitame mieste, taip ir Vilniuje yra ir brangesnes kainas siūlančių autoservisų. Dėl to prieš pasirinkdami servisą turėtumėte pasidomėti kainomis ir pasirinkti jums tinkamiausias kainas siūlantį autoservisą.

Kodėl reikalingi reguliari patikra?

Ne kiekvienas vairuotojas yra atidus. Nepastebėti, jog žibintai veikia neįprastai nėra sudėtinga. Dėl to naudinga atlikti reguliarią žibintų patikrą. Jos metu meistras apžiūrės žibintus ir informuos, jeigu šie veikia neįprastai. Kiekvienas vairuotojas nori jaustis saugus kelyje, todėl reguliarus žibintų patikrinimas būtinas. Atkreipkite dėmesį, jog tiek žibintų patikra, tiek reguliavimas nėra brangi paslauga, todėl pasirūpinti transporto priemonės žibintais gali ir turi visi.

Back To Top