Priežastys, kodėl žūklės reikmenis turėtumėte pirkti internetu

Žūklės reikmenys internetu perkamos vis dažniau dėl akivaizdžių priežasčių. Visų pirma, pirkdami internetu galite rinktis iš kur kas platesnio pasirinkimo. Kita priežastis – informacija. Pirkdami internete rasite kur kas daugiau informacijos ne tik apie žūklės reikmenis, bet ir apie kiekvieną pasirinktą gaminį. Dar viena priežastis – kainos. Daugelis mėgsta prekes pirkti internetu vien dėl to, nes tai kur kas pigiau. Perkant internetu sudėtinga nesutaupyti. Juk būtent internete siūlomos ne tik pigesnės kainos, bet ir nuolaidos bei kiti pasiūlymai.

Ar pirkti internetu iš užsienio saugu?

Vis daugiau žmonių ryžtasi pirkti prekes ne Lietuvoje, o užsienyje. Žinoma, tokios parduotuvės, kaip Amazon.com, Aliexpress.com, Ebay.com ir kt. iš tiesų kartais gali pasiūlyti kur kas pigesnes kainas. Tačiau tuomet kyla klausimas, kas svarbiau – kaina ar kokybė. Deja, bet pirkti internetu net ir patikimų parduotuvių nėra gera idėja. Štai, keletas priežasčių, kodėl:

  • Visų pirma, tiek Aliexpress.com, tike Amazon.com, tiek daugelyje kitų parduotuvių prekiauja skirtingi prekeiviai. Parduotuvės patikimos, tačiau tai nereiškia, kad pardavėjai jūsų neapgaus. Nors prekės vertinamos žvaigždutėmis ir komentarais, deja, bet tai nėra garantas, kad prekės atitiks nurodytą kokybę. Komentarus gali rašyti patys pardavėjai iš kitų anketų, todėl komentarais nereikėtų pasitikėti.
  • Kita priežastis – siuntimas. Neretai prekės kainuoja pigiau, tačiau reikia mokėti už siuntimą, kuris tam tikrais atvejais kainuoja brangiau, nei prekė.
  • Dar viena priežastis, kodėl pirkti žūklės reikmenis reikėtų ne iš užsienio yra siuntimo terminai. Deja, bet prekės iš užsienio keliauja bent kelias savaites. Kai kurios parduotuvės teikia galimybę pasirinkti greitesnį siuntimą, tačiau jis daug brangesnis. Jeigu ko nors prireikė skubiai, tuomet pirkti iš užsienio nėra gera idėja.
  • Dar viena priežastis – neregistruotos siuntos. Kartais prekės būna siunčiamos kaip neregistruotos siuntos, dėl to pasimeta pašte.
  • Turbūt svarbiausia priežastis yra ta, jog neapsimoka pirkti prekių iš užsienio, kadangi Lietuvoje turime daug patikimų pardavėjų, kurie siūlo kur kas geresnes sąlygas.

Pirkti žūklės reikmenis saugu tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Skirtumas tik tas, jog pirkdami iš užsienio jūs gausite kur kas prastesnes sąlygas.

Back To Top