5 ortopedinių šlepečių privalumai

ortopedine avalynetau.lt
  1. Puiki pėdos atrama

Be tinkamos pėdos atramos, Jūsų pėdoms gali išsivystyti skausmingi negalavimai, įskaitant plokščią pėdą ir padų fascitą. Tai gali labai pakenkti jūsų mobilumui ir sukelti pernelyg didelį diskomfortą, tai gali blogėti, kuo ilgiau šios problemos bus neišspręstos. Ortopedinė avalynė yra skirta pėdų atramai.  Geresnė atrama garantuoja geresnę amortizaciją kulnui ir stiprina pėdos skliaute – ortopedinė avalynė iš tikrųjų gali padėti sureguliuoti pėdą. Tai gali padėti išvengti tolesnio pėdų nesutapimo ir padėti išvengti skausmo ir diskomforto, kuo ilgiau jas nešiojate

  1. Geresnė kraujotaka

Vaikščiotojai, sergantys diabetu, susidūrę su diabetine neuropatija arba nervų pažeidimu dėl diabetinės kraujotakos problemų, žino, kad didžiausias pavojus nebūtinai yra skausmas, kurį jaučiate, bet tai, ko nejaučiate. Šis tirpimas gali paslėpti lėtai besivystančias pėdų problemas, kurios gali išsivystyti iki rimtų komplikacijų, kuo ilgiau jos negydomos.

Leisdami pėdai judėti ir veikti reikiamoje patogioje erdvėje, ortopediniai batai padeda ištaisyti kraujotakos problemas ir pagerinti kojų apytaką. Ortopedinė avalynė moterims gali būti didžiulė pagalba kenčiantiems nuo nervų skausmų, o kenčiantiems nuo diabetinės neuropatijos gali tiesiog neturėti kitos išeities, kaip tik patogių, stilingų ortopedinių batų teikiamą pagalbą.

  1. Sumažėjęs pėdų skausmas

Kiek žingsnių nueinate per dieną? Daugeliui žmonių šis skaičius, vidutiniškai yra apie 10 000, o tiems, kurie jaučia stiprų pėdų skausmą dėl prastai prigludusių batų ar jau esančio pėdos skausmo, kiekvienas iš tų žingsnių gali būti skausmingas išbandymas. Sprendimas: tinkamai prigludę ortopediniai batai.

Ortopediniai batai suteikia visą šiuolaikinės avalynės stilių ir individualumą, padidindami erdvę, kad jūsų pirštai galėtų patogiai judėti, ir paprastai būna tokio ilgio ir dydžio, kurį ne visada siūlo standartiniai batų prekės ženklai. Jie yra suformuoti taip, kad išvengtų dirginimo, nes jūsų pėdos nesitrintų į šonines sieneles, o kulnai sukurti taip, kad jūsų pėdos nebūtų per daug stumiamos į priekį ir nesukeltų papildomo diskomforto.

Geriausia tai, kad kuo ilgiau dėvite ortopedinius batus, tuo labiau išvengsite tolimesnių pažeidimų jūsų pėdų sveikatai – padėsite išvengti tolesnio skausmo atsiradimo su kiekvienu jūsų žingsniu.

  1. Ištaisykite esamas pėdos problemas

Dauguma pagrindinių pėdų problemų kyla dėl netinkamos pėdos arba pernelyg įtemptų arkų. Plokščios pėdos ir pažeisti lankai gali sukelti stiprų skausmą vaikščiotojams, ir kuo ilgiau šios problemos neišspręsite, tuo stipresnis diskomfortas – ir tuo didesnė tikimybė, kad turėsite išleisti rimtus pinigus brangiems ir skausminga pėdos operacija problemai ištaisyti. Tačiau ortopedinės darbo klumpės moterims ne tik apsaugo nuo tolesnio pėdų pažeidimo – jie gali ištaisyti esamas pėdų problemas kuo ilgiau juos dėvint, iš naujo išlygiuodami pėdas ir išsaugodami lankus, kad būtų patogiau kiekvieną kartą juos apsiavus. Pagalvokite apie ortopedinių batų avėjimą, pvz., profilaktinę pėdų priežiūrą – kuo geriau su jais šiandien elgsitės, tuo mažiau reikės remonto darbų, kai problema taps didele problema.

 

  1. Patobulintas mobilumas

Viena iš pagrindinių problemų, su kuriomis susiduria tie, kurie kenčia nuo stipraus pėdų skausmo, yra ne tik pats skausmas ar diskomfortas dėl prastos kraujotakos – tai judėjimo trūkumas ir apribojimai. Plokščios pėdos, padų fascitas, stuburo sąnariai, kulno atšakos ir kūjais pirštai gali atlikti svarbų vaidmenį mažinant judrumą. Daugeliui pėdų skausmą kenčiančių asmenų raktas į mobilumo atkūrimą gali būti tik ortopedinė avalynė. Jei ortopediniai batai yra minkšti, erdvūs, kad būtų išvengta pažeidimų ir juos pataisytų kiekviename žingsnyje, jie gali parodyti mobilumą ir laisvę, kuriai neprilygsta standartinių batų pasirinkimas.

Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti itin platų ir gausų, ortopedinės avalynės pasirinkimą. Įvairūs modeliai, dizainai ir stiliai pagal kiekvieno skonį ir poreikius. Pasirūpinkite savo pėdų sveikata jau šiandien su Avalyne Tau.

 

Back To Top