Akumuliatoriai žoliapjovės robotams: koks tinka geriausiai?

Vejos priežiūrai šiais laikais tikrai nereikia skirti labai daug laiko, kadangi galima įsigyti robotus, kurie ne tik palengvina gyvenimą ir sutaupo daug laiko, tačiau taip pat dažnai padeda pasiekti ir kur kas geresnį rezultatą.

Tiesa, vejos robotai yra labai įvairūs ir svarbu, kad kiekviena jo dalis būtų tokia, kokios veikia. Pavyzdžiui, akumuliatoriai vejos robotams kinta, tad be patirties ne visada paprasta rasti modelį, kuris yra geriausias.

Aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Renkantis jums labiausiai tinkamą akumuliatorių žoliapjovei – geriausia tartis su specialistais. Natūralu, kad daugelis žmonių iš savo patirties ir bendro išsilavinimo tiesiog nežino rodiklių ir nežino, ką reikia analizuoti renkantis. Žemiau pateiksime kelias gaires, kurios gali kiek susiaurinti paieškas, tačiau ir tokiu atveju geriausia ieškoti su tais, kurie geriausiai išmano variantus rinkoje.

 • Gamintojas
 • Kaina
 • Galingumas
 • Talpa
 • Dydis

Gera kokybė atsiperka ne tik našumu, tačiau ir puikiai veikiančiu robotu.

Dėmesio verti variantai

Pateiksime Jums kelis akumuliatorių modelius, kurie tinka daugeliui įrangų.

BSL-AL01 akumuliatorius

Šis modelis yra vertinamas kaip vienas geriausių ir dažniausiai džiugina savo kaina. Svarbiausia, kad pigus, tačiau ir geros kokybės, tinka daugeliui robotų.

 1.     Gamintojas: BS-BATTERY
 2.     Įtampa, V: 18
 3.     Ilgis x plotis x aukštis, cm: 25.50 x 94.00 x 69.00

BSL-ST02 akumuliatorius

Šiek tiek brangesnis, tačiau lygiai toks pat našus, kur kas efektyvesnis ir tinka tokiu atveju, kai pjaunamas net ir vertikalus sklypas.

 1.     Gamintojas: BS-BATTERY
 2.     Įtampa, V: 25,2
 3.     Ilgis x plotis x aukštis, cm: 4.10 x 30.20 x 15.68

BSL-ST01 akumuliatorius

 1.     Gamintojas: BS-BATTERY
 2.     Įtampa, V: 25,2
 3.     Ilgis x plotis x aukštis, cm: 93.00 x 150.00 x 64.00

Galima įsigyti šio modelio akumuliatorius perkant per akcijas.  Svarbiausia yra jas sekti, kadangi jos gana dažnos. Nelaukite vasaros sezono.

Tinkamo akumuliatoriaus įrangai pasirinkimas yra tikra smulkmena palyginus su tuo, kad technika Jums tarnaus labai daug metų. Akumai.lt galite rasti ne tik akumuliatorius žoliapjovės robotams, tačiau ir nemokamas konsultacijas renkantis.

 

Back To Top