Ar rusiški šiltnamiai tikrai prastesni už lietuviškus?

Ar rusiški šiltnamiai tikrai prastesni už lietuviškus?

Rusiškų šiltnamių reputacija Lietuvoje nėra pati geriausia. Daugelis teigia, kad rusiškų šiltnamių konstrukcija ne tik prastesnė, bet ir kur kas mažiau patvari. Tai rodo ne tik atsiliepimai apie rusiškus šiltnamius, bet ir garantijos. Neretai rusiškiems šiltnamiams taikomos garantijos yra kiek trumpesnės, nei lietuviškiems šiltnamiams taikomos garantijos. Tad kyla klausimas, ar rusiški šiltnamiai tikrai yra gerokai prastesni už lietuviškus šiltnamius? Atsakymas yra ir taip, ir ne. Iš dalies, galima teigti, jog dauguma renkasi lietuviškus šiltnamius, nes jų kokybė kiek geresnė, nei rusiškų šiltnamių. Tačiau rusiški šiltnamiai yra ekonomiškesnis pasirinkimas. Neretai jie būna kiek pigesni, todėl ir kokybė kiek prastesnė, tačiau jokiu būdu nereikia teigti, kad rusiški šiltnamiai yra prasti. Jeigu esate naujas sodininkystėje ir kol kas visiškai nepatyręs, tuomet rusiškas šiltnamis gali būti tinkamas pasirinkimas. Jis reikalaus mažesnių investicijų, todėl, jeigu persigalvosite ir nuspręsite, kad sodininkystė ne jums, bus negaila jo išmesti. Na, o profesionalams arba įgudusiems mėgėjams dažniausiai rekomenduojama rinktis kokybiškus lietuviškus šiltnamius. Nors jie kainuos šiek tiek brangiau, greitai pamatysite, jog kiekvienas mokėtas centas buvo išleisti deramai.

Kiek kainuoja šiltnamio įrengimas?

Šiltnamis nėra sudarytas tik iš aliuminio konstrukcijos ir dangos. Šiuolaikiniuose šiltnamiuose įrengiami įvairūs priedai, kurie palengvina šiltnamio priežiūrą ir sodininkystę. Tad, kai renkatės šiltnamį, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kiek kainuos bendras šiltnamio įrengimas.

Kada reikia statyti šiltnamį?

Šiltnamį geriausia ankstyvą pavasarį arba vėlyvą rudenį. Tuomet žemė bus tinkamiausia šiltnamio statymui.

Kur pirkti?

Nesvarbu, pasirinksite lietuvišką ar rusišką šiltnamį, siūlome pirkti internetu. Internetinėse parduotuvėse ne tik šiltnamiai kainuoja pigiau, bet ir galima rasti daug naudingos informacijos, kuri ne tik padės lengviau išsirinkti šiltnamį, bet ir supažindins su šiltnamių priežiūra. Pirkti internetu patogiau dar ir dėl to, nes nereikia patiems rūpintis transportu, jog galėtumėte parvežti šiltnamį į namus ar sodą. Jūsų šiltnamis bus pristatytas nurodytu adresu vos per porą dienų.

Back To Top