Mitai ir faktai apie krovinių pervežimą. Pasakoja vairuotojas

Krovinių pervežimas, kad ir kokie jie būtų, su gera komanda nebus kažkoks labai varginantis darbas. Kadangi ir pačios paslaugų kainos yra vis pigesnės – daugelis žmonių samdosi specialistus, kadangi suvokia, kad taip ne tik galima sutaupyti daug laiko, tačiau dažnai ir pigiau nei nuomojantis tik transporto priemonę.

Tiesa, krovinių pervežimas mikroautobusais, kaip ir daugelis kitų populiarių paslaugų, yra apipinami tikrais mitais, kurie trukdo suvokti, kad tai yra labai patraukli galimybė. Apie mitus kalbamės su mikroautobuso vairuotoju Tomu, kuris dalinasi savo įžvalgomis.

Mitas – tai brangi paslauga

Gana gajus mitas, kad krovinių pervežimas mikroautobusais yra brangi paslauga. Geriausiai šį mitą paneigti gali kainoraščiai internete, kurie yra prieinami kiekvienam. Svarbiausia, kad kainos nurodytos gana tiksliai ir dažniausiai jokie papildomi mokesčiai nėra taikomi.

Nereikia rinktis pačių pigiausių paslaugų, kadangi jos dažniausiai reiškia nelegalias paslaugas. Toki atveju negausite garantijų, kad kokiu nors nepasisekimo atveju – klientas gaus kompensaciją ir panašiai“,- pasakoja Tomas.

Kainos yra viešos ir kiekvienas gali pamatyti, kad jos prieinamos kiekvienam, kam tik šios paslaugos reikia.

Mitas – nereikalingas mikroautobusas

Kai kurie galvoja, kad krovinių pervežimas galimas ne tik mikroautobusais, tačiau ir kitomis transporto priemonėmis. „Žinoma, viskas priklauso nuo to, kokio tipo tai krovinys. Tačiau tuomet, kai lengvojoje mašinoje jis netelpa – mikroautobusai ir tampa geriausia pagalba. Svarbiausia, kad jų nuomos kainos gana mažos, tad pasinaudoti tokiomis paslaugomis, kai reikalingas pervežimas – paprasčiausiai būtina“,- priduria.

Net ir pervežimas priekaboje gali sugadinti daiktą, kadangi jis bus veikiama išorinių aplinkos dirgiklių.

Mitas – sudėtingos sutarties sąlygos

Taip pat gana dažnas mitas, kurį galima rasti internete, yra minimos sudėtingos sutarties sąlygos, kurios atgrasyti nuo pasinaudojimo paslaugomis. Jokiu būdu siūlome netikėti šiuo mitus.

Galiausiai, jeigu sąlygos ir yra aprašytos labai detaliai – tai yra nauda, o ne minusas. Juk galiausiai tai leidžia būti ramiu, kad gautos paslaugos bus tokios, kaip Jums labiausiai tinka. Ir tai leis nesusikalbėjimo atvejais būti ramiu dėl kompromiso, kuris tikrai labai svarbus.

Faktas – atsakingos įmonės pasirinkimas

Galiausiai, reikalinga gera įmonė, kuri leis dėl nieko nesukti galvos, kadangi jos darbas ir bus tinkamai pervežti krovinį tačiau klientas dėl to galės nieko nedaryti. Šiuo metu įmonių yra labai daug, tad faktas, kad reikia palyginti kuo daugiau.

Visada reikia rinktis tuos, kurie siūlo paslaugas legaliai. Tai yra kokybės garantija“,- akcentuoja ekspertas.

Su gera komanda viskas bus ne tik kur kas greičiau, tačiau taip pat ir paprasčiau. Svarbiausia yra rasti tuos, kurie pasirūpins Jūsų kroviniu ir tuo pačiu jį saugiai nuveš ten ir tada, kai Jums labiausiai reikia.

 

Back To Top