Auklė į namus ar privatus darželis Vilniuje – kas geriau?

Kai vaikas šiek tiek paauga, pradedame galvoti, kaip visas veiklas ir darbus reikėtų pradėti dėliotis iš naujo, nes verta pripažinti, kad atsiradus vaikui visas gyvenimas pasisuka visai kita linkme. Tad kai vaikas nebėra visiškas kūdikis ir gali tam tikrą laiko tarpą pabūti be tėvų, svarstome, koks variantas tiktų labiausiai. Tai yra ar verta samdyti auklę, kuri ateitų į namus ir prižiūrėtų jūsų vaiką, ar kur kas geriau pasirinkti tokį variantą, kad vaikas pradėtų lankyti privatų darželį Vilniuje. Tad apie šiuos du pasirinkimus ir norime papasakoti šiame straipsnyje, kuris variantas yra geresnis.

Auklė į namus

Apie vaiko priežiūrą neskaitant tėvų gali būti labai įvairi nuomonė. Vieni renkasi auklę į namus ir tam gali būti ne viena priežastis. Tam tikrais atvejais ji yra patogiau dėl to, kad vaiko rytais nereikia vežti į darželį, tad tėvai sutaupo tam tikrą laiką. Tačiau dažniausiai darželiai yra pasirenkami pagal patogumą, nes jų pasirinkimas yra didelis, tad retais atvejais kada tai gali kelti didelį nepatogumą. Dar prieš renkantis auklę verta pagalvoti, ko norite, kokias funkcijas ji turėtų atlikti, nes neturint patirties patikimą žmogų pakankamai sunku išsirinkti. Taip pat verta žinoti ir tai, kad ikimokyklinis ugdymas tokiu atveju neegzistuos, nes tam reikia specialių žinių, žinoti, kas yra tinkama vaikui, o ne visos auklės tai turi.

Privatus darželis Vilniuje

Privatus darželis Vilniuje ar kituose miestuose yra pakankamai norimos paslaugos, nes tėvai supranta, kokią didelę naudą jis gali duoti, tad vis dažnesnis pasirinkimas būtent toks darželis. Lankant jį vaikai sulauks pačio aukščiausio kokybiškumo priežiūra, mokymusi ir kitais dalykais, kurie yra reikalingi atitinkamai vaikų grupei. Kadangi ten mokytojai surinkti pačio aukščiausio išsilavinimo, kurie moka bendrauti su vaikais, tad galėsite sulaukti vien teigiamų dalykų, kas pasiseka ne kiekvienam tėvui. Taip pat svarbu pabrėžti ir tai, kad vaikai bus maitinami geriausiu maistu, nebus duodamos tokios medžiagos, kurių jiems nereikia, tad organizmai augs sveiki. Lankant privatų darželį taip bus sutikta nemažai vaikų, kurie taps draugais, o vaikams draugystė yra labai svarbu.

Išvada

Nors, aišku, kiekvienas gali turėti skirtingą nuomonę, tačiau verta pripažinti, kad privatus darželis turi kur kas daugiau pliusų, lyginant su auklės paslaugomis. Tad jeigu norite turėti kaip įmanoma geresnį variantą, visada orientuokitės į privataus darželio paslaugas.

Back To Top