Ką reikia žinoti apie kaklo masažuoklius?

Ką reikia žinoti apie kaklo masažuoklius?

Masažas dabar gali būti ne tik palaiminimas kūnui, bet ir protas atras atsipalaidavimą, naujas jėgas. Ypač šiandieniniame pasaulyje, kur daugelis darbų vyksta ypatingai daug laiko praleidžiant biure, ar namuose prie kompiuterio. Kūnas dažnai kenčia nuo netinkamos laikysenos ir tuomet atsiranda nemalonių ir bjauriu kaklo arba nugaros skausmų, kurie tikrai dažnai nutinka.

Geriausias sprendimas užkirsti kelią lėtiniam kaklo skausmui yra profilaktinis kasdieninis masažo darymas arba geros treniruotės.  Tempimo ir kaklo masažo nauda ateina tik su tam tikru laiku, nėra taip, kad užteks vieno ar dviejų seansų.

Ar masažas tikrai padės nuo kaklo skausmų? Masažas yra vienas iš efektyviausių ir saugiausių būdų, kaip galima atlaisvinti standų kaklą ir pečius. Tyrimai rodo, kad nuoseklus kaklo masažas pagerina būklę ir kai kurioms atsisakymo procedūroms.

Ar Shiatsu masažuoklis padeda skausmui?

Shiatsu masažuoklis gali suteikti palengvėjimą Jums nuo skausmo, tačiau tai nėra vaistas. Masažo metu, taip pat masažuoklis ir šildo, taip yra atpalaiduojami Jūsų raumenų įtampa. Nemalonus įtampos šalutinis poveikis paprastai yra galvos skausmas. Išlaisvinant įtampą, galvos skausmas taip pat išnyksta.

Ar Shiatsu masažuoklis taip pat gali būti naudojamas nėštumo metu?

Iš tikrųjų, reikia būti atsargiems su masažais ypatingai nėštumo metu. Shiatsu masažuoklio poveikis kūdikiui yra neištirtas. Rekomenduojame nėštumo metu apsilankyti pas apmokytą masažuotoją.

Kaip prižiūrėti Shiatsu masažuoklį? Shiatsu am700 masažuoklis atsisega su užtrauktuku ir galite gražiai išsivalyti masažuoklio vidų. Kadangi masažuokliai tiesiogiai liečiasi su oda, patartina įsigyti prietaisą su užtrauktuku, kad galėtumėte patogiai išsivalyti. Jei turite prietaisą be užtrauktuko, galite jį valyti drėgnu skudurėliu. Čia turėtumėte atkreipti dėmesį į švelnų valiklį, kuris nepažeis  Shiatsu masažuoklio paviršiaus.

Nuo šiol atpalaiduojančiu masažu galima mėgautis namuose po ilgos ir įtemptos dienos darbe, jūs galite turėti puikų masažuoklį iš masasuokliai24.lt svetainės, jis jau laukia jūsų.

Norėdami atlaisvinti įsitempusius raumenis, kaklo masažuokliai yra idealūs. Jie paprastai yra naudojami senovės japonų masažo technika: vaidinama Shiatsu. Tačiau šiuolaikinių masažuoklių dėka jums nereikia eiti į masažo saloną, ir tai galite padaryti patys praktiškai bet kur – net ir Jūsų darbo vietoje. Tai taupo laiką ir pinigus.

 

Back To Top