Kaip rasti automobilio stiklų keitimo meistrus?

Nesvarbu, ar tai beisbolas, ar vagis, padaręs žalą: išdaužtą automobilio stiklą dėl akivaizdžių priežasčių reikia nedelsiant pakeisti. Automobilio lango keitimas gali atrodyti bauginantis, tačiau turint tinkamus įrankius, transporto priemonės serviso vadovą ir šiek tiek kantrybės, automobilio stiklą pakeisti galima ir savarankiškai, jei mokate darbuotis rankomis. Kadangi kiekviena transporto priemonė yra skirtinga, naudokite šį vadovą kaip pagrindą kartu su automobilio langų keitimo techninės priežiūros vadovu.

Ko man reikia norint pakeisti automobilio langą

Galinio stiklo keitimas nereikalauja jokių specialių įrankių, nors vietinėje automobilių dalių parduotuvėje esantys apdailos nuėmimo įrankiai tikrai palengvins darbą ir mažiau sugadins jūsų apdailą nei, pavyzdžiui, glaistas. Kitų įrankių, kurių jums prireiks, jau turėtumėte turėti savo namuose. Jei ne, galbūt norėsite persvarstyti „pasidaryk pats“ išlaidas, palyginti su profesionaliu pakeitimu.

Jūsų automobilio techninės priežiūros vadovas bus didžiulis šaltinis šio projekto metu. Kiekvienas automobilis yra unikalus, o apdailos plokštės tvirtinamos skirtingose ​​vietose skirtingų markių ir modelių. Jei nerandate techninės priežiūros vadovo, bent jau raskite instrukcijas, kaip nuimti durų apdailos plokštę. Kai kurios vietinės bibliotekos gali turėti aptarnavimo vadovus, o internetas taip pat yra puikus šaltinis. Planuokite bent dvi valandas skirti šiam darbui patys.

Raskite pakaitinį langą – vietinis stiklo gamintojas galės padėti. Vietinė automobilių dalių parduotuvė taip pat gali užsisakyti pakaitinį priekinį stiklą arba vietinis automobilių pardavėjas gali padaryti tą patį, jei norite originalios įrangos gamintojo (OEM) atsarginės dalies.

Išimkite seną langą – naudokite dulkių siurblį, kad pašalintumėte stiklo gabalėlius iš automobilio.

Atsukite visus varžtus ar spaustukus, kurie laiko durų apdailos plokštę. Čia bus naudingas techninės priežiūros vadovas, nes varžtų galvutės gali būti nepastebimoje vietoje, paslėptos už kištukų – arba norint pasiekti, gali reikėti išimti kitus durelių komponentus.

  • Įdėkite naują langą;
  • Pakelkite arba nuleiskite langą iki tokio aukščio, kad būtų galima pasiekti tvirtinimo detales;
  • Nuimkite sandariklį durų staktos viršuje, kad turėtumėte daugiau vietos stiklui išimti;
  • Atlaisvinkite techninę įrangą ir išimkite seną langą;
  • Jei reikia, sureguliuokite lango takelį, kad būtų lengviau montuoti;
  • Nuleiskite langą pro plyšį durų staktos viršuje ir švelniai pasukite naują langą į vietą;
  • Iš naujo įdiekite techninę įrangą, kuri pritvirtina langą prie reguliatoriaus.
Back To Top