Kaip tinkamai išsirinkti rankų darbo auskarus?

Pamačius didelį kiekį papuošalų pati didžiausia problema būna ta, kad nežinai pagal kokius kriterijus juos reikėtų rinktis ir kaip išsirinkti tuos vienintelius. Galbūt lengvesnis pasirinkimas būna tada, kai pasirinkimas daromas įprastuose parduotuvėse, kur dalis auskarų yra panašių ir tada atmetimo būdu galima išsirinkti tuos vienintelius. Tačiau kur kas sudėtingesnė situacija yra tada, kai yra renkamasi iš rankų darbo auskarų. Ten kiekvienas jų komplektas yra savitas, išskirtinis ir tuomet tikrai gali būti sunku išsirinkti tuos pačius gražiausius. Tad, jei mėgstate būtent tokios rūšies auskarus ir kiekvieną kartą jų pasirinkimas yra sudėtingas, šis straipsnis yra kaip tik jums, nes jame papasakosime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį juos renkantis.

Artėjanti proga

Dažniausiai įvairūs papuošalai yra perkami tada, kai artėja tam tikra šventė. Tad jei auskarai reikalingi būtent tokiai progai, visada apsvarstykite, kokia suknele puošitės, kokius batelius avėsite, kokią rankinę turėsite. Pagal mintyse sukurtą įvaizdį galėsite kur kas lengviau padaryti sprendimą ties auskarų klausimu. Jeigu šventė yra kiek ištaigingesnė, tuomet verta rinktis ilgesnius, kabančius auskarus, jie gali būti su kristalais ar kitomis spindinčiomis detalėmis. Tokie auskarai puikiai tiks, jei plaukus ruošiatės susisegti ir atidengti ausų zoną. Taip pat rankų darbo auskarus galite rinktis pagal spalvą ar kitus svarbius dalykus. Jeigu šventė nėra tokia ištaiginga, galite rinktis ir kiek kuklesnius auskarus, kuriuos vėliau galėsite segėti ir įprastomis dienomis.

Kas segės auskarus?

Nors rankų darbo auskarai yra gan universalūs ir jais gali dalintis įvairaus amžiaus moterys, tačiau renkantis tam tikroms progoms verta atkreipti dėmesį ar jie tikrai bus tinkami. Galbūt vyresnėms moterims ne taip patogu yra pernelyg ilgi auskarai, labai didelė tikimybė, kad kur kas geresnis pasirinkimas būtų šiek tiek mažesni ir kuklesni auskarai. Tačiau tai yra tik rekomendacija, jeigu jums patinka būtent ilgi ir masyvūs rankų darbo auskarai, tokius ir rinkitės. Tikrai nėra nustatyta taisyklių, kokiai amžiaus grupei jie yra kuriami.

Suderinamumas su kitais papuošalais

Jeigu vis tiek sunku apsispręsti, kokius auskarus reikia išsirinkti, dar vienas palengvinantis būdas yra tas, kad juos galima derinti prie kitų papuošalų. Taip bus galima sukurti tam tikrus komplektus neišleidžiant didelių sumų, o darant sprendimus, kurie padės juos sukurti iš jau turimų papuošalų. Tad jei per tam tikrą renginį norite pasipuošti suderintais auskarais, apyranke ir kaklo papuošalu, auskarus rinkitės tokius, kurie būtų panašiausi į jau turimus papuošalus ir taip nesunkiai galėsite sukurti vieną visumą.

 

Back To Top