Kas yra SEO paslaugos?

Kas yra SEO paslaugos?

SEO paslaugos – tai internetinės rinkodaros rūšis, padedanti pagerinti svetainės matomumą ir paieškos galimybes. SEO tikslas – padidinti svetainės lankomumą gerinant jos reitingą paieškos rezultatų puslapiuose. Šias paslaugas gali teikti agentūra arba laisvai samdomas specialistas ( Freelancer’is). Tad šiame straipsnyje norime plačiau apie tai pakalbėti.

SEO paslaugos susidaro iš:

  • Raktinių žodžių tyrimas. Nustatoma, kurie raktiniai žodžiai yra svarbiausi jūsų svetainei ir kuriuos raktinius žodžius naudoja jūsų konkurentai. Pagal tai parenkama SEO strategija.
  • Puslapio optimizavimas apima svetainės turinio ir struktūros tobulinimas, kad ji būtų tinkamesnė paieškos sistemoms. Paprastai sutvarkomi nereikalingi kodai, kurie neteikia naudos Jūsų svetainei, o tik apkrauna bereikalingu kodu. Taip pat sutvarkomas vidinis turinys, jog jis atitiktų Google standartus ir jis būtų randamas per paieškos sistemas.
  • Svetainės populiarinimas kuriant nuorodas ir socialinius tinklus. Kitaip dar vadinamas – išorinis SEO. Tai viena svarbiausių SEO aspektų. Tai reiškia, kad kitos svetainės turi pateikti nuorodas į jūsų svetainę, taip patvirtindamos jūsų svetainę. Kuo daugiau nuorodų iš kitų svetainių, tuo patikimesnė tampa jūsų svetainė.
  • SEO paslaugos taip pat gali apimti jūsų ir konkurentų stebėjimą ir ataskaitų teikimą. Jums bus reguliariai teikiamos ataskaitos apie jūsų svetainės pažangą ir jos rezultatus paieškos sistemose. Taip prireikus galėsite atlikti svetainės pakeitimus.

SEO paslaugos – tai ilgalaikis darbas.

SEO paslaugos gali duoti rezultatų tik po kurio laiko. Tačiau, kai jie pasiekiami, rezultatai paprastai būna ilgalaikiai. Taip yra todėl, kad tai yra nuolatinis procesas, o ne vienkartinis įvykis. Kai jūsų svetainė užima aukštą reitingą, turite išlaikyti šią poziciją reguliariai pridėdami naujo turinio ir būtina stebėti savo konkurentus.

Seo paslaugų kainos gali svyruoti.

Nėra nustatytos SEO paslaugų kainos, nes ji priklauso nuo to, kokio pobūdžio darbą reikia atlikti. Kai kurios agentūros arba laisvai samdomi specialistai gali imti mėnesinį mokestį, o kitos – už bendrą paslaugų. Kaina apskaičiuojama nuo darbų kiekio,svetainės dydžio, raktinių žodžių konkurencijos ir kitų veiksnių.

SEO paslaugos, kurias renkatės, turėtų būti teikiamos atsižvelgiant ne tik į kainą, bet ir į kokybę. Yra daugybė „Orinių” reklamos agentūrų, kurios teigia, kad už labai mažą kainą jie gali iškelti jūsų svetainę į paieškos sistemų viršų. Tačiau šios agentūros dažnai naudoja neleistinus metodus, kurie gali pakenkti jūsų svetainei, arba tiesiog pasiimti pinigus ir pradingti. Bet kuriuo atveju, jums nuo to nebus geriau.

Back To Top