Populiariausios lankytinos vietos Madeiroje

Madeiros archipelagas yra autonominis Portugalijos regionas, tačiau jis yra prie Maroko krantų, Šiaurės Atlanto vandenyne. Madeiroje, kurią sudaro keturios skirtingos salos, yra pagrindinės Madeiros ir Porto Santo salos, taip pat mažesnės Desertas ir Selvagens salos. Madeira yra žinoma kaip Sodo sala ir Atlanto Perlas, o klimatas ištisus metus gali pasigirti švelniu ir patogiu. Nuo kalnų kraštovaizdžių iki triukšmingo Funšalio miesto Madeiroje yra daugybė nuostabių turistinių objektų, kuriuos visada prisiminsite.

Monte rogučių bėgimas

Virš Funšalio miesto yra Madeiros botanikos sodas. Kai baigsite tyrinėti šiuos sodus, jums nebereikia vaikščioti savarankiškai. Vietoj to galite išbandyti Monte Toboggan bėgimą. Šią transporto formą aristokratai plačiai naudojo nuo XIX amžiaus vidurio. Iš viršaus lipsite į pintą krepšį su dviem sėdynėmis, kuris mediniais bėgiais slysta žemyn nuo kalno. Krepšelį stums ir ves du vyrai, dėvintys tradicinį visiškai baltą kostiumą, šiaudinę skrybėlę ir avintys guminius batus, kurie taip pat atlieka stabdžių funkciją!

Ponta de Sao Lourenco

Palei rytinį Madeiros pakraštį yra Ponta de Sao Lourenco, vaizdingas pusiasalis, kuris dabar yra gamtos rezervatas. Kitaip nei didžioji salos dalis, Ponta de Sao Lourenco yra sausas ir vėjuotas su nuostabiomis vulkaninėmis uolienomis. Tai vieta, kurią reikia ištirti, jei jus jaudina neįtikėtini gamtos peizažai. Žygiai yra populiariausias būdas keliauti, o takų netrūksta. Apsvarstykite galimybę leistis į visos dienos žygį akmeniniais laiptais aukštyn ir žemyn, iki apžvalgos taškų, iš kurių atsiveria vaizdas į Atlanto vandenyną, ir galiausiai žemyn iki juodo smėlio paplūdimio, vadinamo Prainha.

 Sao Visente urvai

Daugiau nei prieš 890 000 metų Sao Visente urvai susiformavo dėl ugnikalnio išsiveržimo. Lavos srauto išorė greitai atvėso, o vidus užtruko ilgiau. Taip buvo sukurta daugybė lavos vamzdžių, iš kurių daugelis buvo atviri visuomenei nuo 1990 m. Įėjimo kaina leidžia pasivaikščioti po šiuos neįtikėtinus požeminius urvus, taip pat įskaičiuotas apsilankymas Vulkano centre. Tai puiki eksponatų kolekcija, paaiškinanti daugiau apie ugnikalnių veiklą ir neįtikėtino Madeiros kraštovaizdžio geologinį susiformavimą.

Tokio pobūdžio keliones galite įsigyti internetu.

.

Back To Top