Neolife vitaminai: kokius juos reikėtų rinktis vasaros sezonu?

Kai kam gali pasirodyti, kad vasarą vitaminų vartoti nebūtina, nes tokiu metu yra kitų vitaminų šaltinių, kuriais galima pastiprinti organizmą. Tačiau net ir tokiu laikotarpiu tam tikrus vitaminus vartoti būtina. Tad, būtent kokios rūšies Neolife vitaminai turėtų atsirasti vietą kiekvieno žmogaus lentynoje, papasakosime šiame straipsnyje.

Žuvų taukai

Tikriausiai daugelis žino, kurie vartoja tokius vitaminus, kad žuvų taukai ypač naudingi širdies ir kraujagyslių sistemai, didelę naudą duoda ir akims. Tačiau tikėtina retas, kuris žino, kad jie naudingi odai, norint apsisaugoti nuo UV spindulių. Tad jei vasarą ketina nemažai laiko praleisti degindamiesi, tuomet pats laikas pradėti gerti šios rūšies vitaminą, kad galėtumėte suteikti didesnę apsaugą odai. Žuvų taukai taip pat teigiamai veikia kolageno sluoksnį, tad vasaros sezonui būtina paruošti odą, kad ji būtų stangri ir skaisti. Jeigu nemėgstate gerti skystus žuvies taukus, tuomet jums puikiai tiks Neolife vitaminų rūšis, nes būtent jie yra kapsuliniu pavidalu, tad juos gerti žymiai patogiau.

Vitaminas E

Vasaros sezonu E vitaminas yra labai svarbus, nes jo dėka galima apsaugoti odą nuo senėjimo procesų. Jeigu labai mėgstate saulės vonias, šis vitaminas yra privalomas, nes kaip žinia, saulės spinduliai neigiamai veikia odą ir ji greičiau sensta. Kai kam gali atrodyti, kad vartoti šį vitaminą nėra būtina, nes nuo saulės galima apsisaugoti tepantis specialiais kremais. Norint kaip įmanoma labiau apsaugoti odą, ja reikia rūpintis ne tik iš išorės. Vidinis puoselėjimas kartais gali būti kur kas naudingesnis ir svarbesnis.

Vitaminas C

Dažniausiai vitaminą C esame pripratę gerti žiemos metu, kuomet vyrauja įvairios peršalimo ligos. Tačiau šį vitaminą privaloma gauti ir vasaros sezonu, nes permainingi orai taip pat gali sukelti panašias infekcijas. Juk ne kartą teko susidurti, kuomet esame gan vėsioje patalpoje, kurioje vėsų orą gamina oro kondicionieriai. Išėjus į lauką, oro temperatūra kardinaliai pasikeičia ir organizmas patiria šoką, tad tokiu būdu yra labai didelė tikimybė susirgti. Verta paminėti ir tai, kad vitaminas C naudingas ne vien tik apsisaugoti nuo įvairių ligų, bet jis naudingas palaikyti tinkamą odos būklę, skatinti kolageno gamybą, kas leidžia palaikyti odos elastingumą ir stangrumą, be to jis teigiamai veikia ir tada, kai oda gauna nemažą UV spindulių kiekį.

 

 

 

Back To Top